شهاب عباسی از سختی‌های ساخت مجموعه‌های طنز آیتمی می‌گوید

کارگردان شکرآباد 3: بروید از مهران مدیری بپرسید

کارگردان شکرآباد 3: بروید از مهران مدیری بپرسید
«شکرآباد 3» به کارگردانی شهاب عباسی که پیش‌ از این مجموعه‌ی «خنده بازار» را برای شبکه‌‌ی نسیم ساخته بود، به زودی مقابل دوربین می‌رود. او که تا‌به حال دو سری از «شکرآباد» را به شکل آیتمی ساخته، از مشکلات ساخت مجموعه‌های آیتمی گفته است.

شهاب عباسی درباره‌ی ساخت شکرآباد ۳ در شبکه نسیم و روند تولید آن گفت: «فعلا در حال پیش تولید این مجموعه هستیم و تا به حال ۱۵ قسمت از فیلمنامه سریال آماده شده است.»

او درباره‌ی تغییرات فصل جدید شکرآباد توضیح داد: «ساختار مجموعه در این فصل بیشتر سریالی شده است و همچنین سعی کردیم به جزئیات بیشتر توجه کنیم. تلاش ما این است که شکرآباد ۳ کاری قابل دفاع باشد اگرچه که فصل‌های قبل هم با توجه به برآوردی که داشتند قابل دفاع بود.»

این کارگردان مجموعه های کمدی گفت: «ما در فصل سوم شکرآباد از بازیگران چهره و شناخته شده خانم و آقا استفاده می‌کنیم.»

عباسی درباره کیفیت ساخت این سریال و اینکه چقدر فکر می‌کند کار خوبی دربیاید گفت: «من پیش از این هم کارهای داستانی زیادی انجام داده‌ام و چندین تله فیلم ساخته ام اما بعد از ساخت خنده بازار هر کاری تولید کردیم به اسم آیتم‌کار شناخته شدیم درحالی که کار آیتمی خیلی هم سخت است.»

او اضافه کرد: «البته قبل از آن خیلی‌ها گفتند، نمی‌توانید آیتم بسازید و ما ساختیم و مورد استقبال قرار گرفت. اگر از مهران مدیری که استاد این کار است بپرسید متوجه می‌شوید که آیتمی ساختن واقعا سخت است.»

این کارگردان و بازیگر در پایان درباره اینکه چه زمانی وارد مسیر تولید می‌شوند، گفت: «ما مجموعه را در شهرک غزالی می‌سازیم و چون آنجا در زمستان سرد می‌شود کارمان را از اواسط تیر شروع می‌کنیم تا به زمستان نخوریم.»

منبع: مهر

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *