تهیه‌کننده‌ی فیلم «ارادتمند؛ نازنین بهاره تینا» اکران نشدن این فیلم را ناشی از غرض‌ورزی‌های شخصی دانست

سکوت کردیم تا مشکلات در آرامش حل شود

سکوت کردیم تا مشکلات در آرامش حل شود
سعید خانی، تهیه‌کننده‌ی فیلم «ارادتمند؛ نازنین بهاره تینا» بعد از چند ماه‌ سکوت را شکست. خانی گفت این فیلم کاملا بر اساس فیلمنامه‌ی دارای مجوز ساخته شده و حالا امیدوار است با روی کار آمدن وزیر جدید این اثر سینمایی بالاخره اکران شود.

ایلنا نوشت: سعید خانی تهیه‌کننده‌ی فیلم «ارادتمند؛ نازنین بهاره تینا» به کارگردانی عبدالرضا کاهانی در گفت‌وگویی درباره‌ی آخرین وضعیت این فیلم گفت: «چند ماه است که با وجود آنکه مجوز نمایش این فیلم صادر نشده سکوت کردیم چون وزارت ارشاد از ما خواسته بود سکوت اختیار کنیم تا در آرامش مسائل حل شود. حالا هم امیدواریم با آمدن صالحی امیری به عنوان وزیر جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی مشکلات فیلم این فیلم هر چه سریعتر حل شود.»

این تهیه‌کننده‌ی سینما با اشاره به اینکه فیلم «ارادتمند؛ نازنین بهاره تینا» با اخذ پروانه‌ی ساخت و کاملا بر اساس فیلمنامه ساخته شده است، افزود: «معدود افرادی که هم فیلم را دیده‌اند و هم فیلمنامه را خوانده‌اند این مساله را کاملا تایید می‌کنند. حتی بعضی‌ها معتقدند که فیلم بسیار نرم‌تر و ملایم‌تر از فیلمنامه است. ما تلاش کردیم که فیلم را بر اساس فیلمنامه‌ای که مجوز ساخت گرفته بسازیم و امروز نیز از وزارت ارشاد می‌خواهیم تا مجوز نمایش این فیلم را صادر کند.»

خانی درباره‌ی دلایل احتمالی اکران نشدن این فیلم گفت: «تصور می‌کنم که مشکل فیلم «ارادتمند؛ نازنین بهاره تینا» به خود فیلم و محتوای آن ارتباطی ندارد و بیشتر ناشی از نگاه شخصی و غرض‌ورزی‌هایی است که برخی با سازندگان این فیلم دارند. گاهی با اظهارنظرهای ضد‌ و‌ نقیض و عجیب و غریب از سوی افرادی مواجه می‌شویم که حتی فیلم را ندیده‌اند.»

تهیه‌کننده‌ی فیلم «ارادتمند؛ نازنین بهاره تینا» در پایان گفت: «ما دوست داریم این فیلم در ایران اکران شود. برخی از جشنواره‌های خارجی متقاضی حضور فیلم «ارادتمند؛ نازنین بهاره تینا» بودند اما ما با این مسئله مخالفت کردیم چون معتقد بودیم باید با ارشاد همسو باشیم. هزینه‌ی زیادی صرف ساخت این فیلم شده و یک گروه حدودا ۵۰ نفره برای ساخت این فیلم تلاش کرده است و نباید اجازه داد این زحمت‌ها هدر رود.»

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *