تازه‌ترین سریال همایون اسعدیان به مرحله فیلمبرداری رسید

فاطمه معتمدآریا با «سوگند» به تلویزیون بازمی‌گردد

فاطمه معتمدآریا با «سوگند» به تلویزیون بازمی‌گردد
فاطمه معتمدآریا با بازی در سریال تولویزیونی «سوگند» به کارگردانی همایون اسعدیان به تلویزیون باز می‌گردد.

تصویربرداری سریال سوگند به کارگردانی همایون اسعدیان بعد از مرحله پیش تولید، از دو هفته گذشته مقابل دوربین رفته است. تهیه‌کنندگی «سوگند» را حسین طاهری بر عهده دارد و گروه در حال حاضر در دانشگاه تهران مشغول به کار هستند.

از بازیگران اصلی مجموعه تلویزیونی «سوگند» می‌توان به فاطمه معتمدآریا و علیرضا کمالی… اشاره کرد. بخش عمده‌ای از بازیگران این سریال را هنرپیشه‌های کمتر شناخته شده تشکیل می‌دهند.

فاطمه معتمدآریا که مجموعه آشپزباشی آخرین حضور او در تلویزیون محسوب می‌شود، پس از یک دوره ممنوع‌التصویری دوباره به تلویزیون برمی‌گردد. سریال «سوگند» سال آینده از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.

داستان مجموعه تلویزیونی «سوگند» در سه دهه رخ می‌دهد و به خانواده‌ای اشاره دارد که داستان زندگی‌شان از دهه ۶۰ شروع شده، بخشی از آن در دهه ۷۰ روایت می‌شود و بخشی هم تا دهه ۸۰ ادامه دارد. این خانواده با وقایع مختلفی از جنگ گرفته تا مسائل مختلف روبه‌رو هستند.

پیش از این و در سال ۸۶ سریال راه بی‌پایان به کارگردانی همایون اسعدیان از شبکه سه سیما پخش شده بود و سوگند جدیدترین اثر تلویزیونی اسعدیان است که کارهای پیش تولید آن از تیرماه آغاز شده بود.

منبع: فارس

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *