مجوز نمایش «در سکوت» صادر شد

«در سکوت» فاطمه معتمدآریا را با سعید پورصمیمی هم‌بازی کرد

«در سکوت»  فاطمه معتمدآریا را با سعید پورصمیمی هم‌بازی کرد
شورای پروانه‌ی نمایش در جلسه‌ی 22 آبان‌ماه که با حضور اکثریت اعضای شورای پروانه‌ی نمایش برگزار شد، مجوز نمایش فیلم «در سکوت» به تهیه‌کنندگی سعید ملکان و کارگردانی ژرژ هاشم‌زاده در ژانر اجتماعی را صادر کرد.

ایسنا نوشت: این فیلم که کارگردانش آن را اثری اجتماعی می‌دان درباره‌ی زنی 47 ساله به نام سودابه است که بعد از بیست‌و‌دو سال به ایران باز می‌گردد. او متخصص صنعت بازیافت است. با ورودش به ایران متوجه می‌شویم که یک دختر دارد که بعد از فوت همسرش او را رها کرده و از ایران رفته است و اکنون دخترش ستاره که با پدربزرگ و مادربزرگش زندگی می‌کند، راضی به دیدن او نمی‌شود.

فاطمه معتمدآریا، سعید پورصمیمی، احترام برومند، ویشکا آسایش، پانته‌آ پناهی‌ها، سوگل خلیق، حمیدرضا نیکدل، جلال و علیرضا کمالی‌نژاد و احسان بیات‌فر در این فیلم نقش‌آفرینی می‌کنند.

ژرژ هاشم‌زاده و مهدی شیرزاد نگارش فیلمنامه‌ی این ساخته‌ی سینمایی را بر عهده داشته‌اند. مازیار میری مشاور کارگردان فیلم بوده است و تدوین آن را سیاوش کردجان انجام داده است.  همچنین، سعید ملکان طراح چهره‌پردازی و همایون پایور مدیر فیلمبرداری  «در سکوت» بوده‌اند.

 هاشم‌زاده پیش از این در پاسخ به این پرسش که چه شد سراغ این تعداد بازیگر شناخته شده رفته است؟  گفته بود: «هرچند این فیلم، اولین فیلم بلند سینمایی من محسوب می‌شود، اما 27 سال سابقه‌ی کار پشت آن است و به همین دلیل با این بازیگران در پروژه‌های دیگر همکاری کرده بودم و زمانی که پیشنهاد همکاری را با آنان مطرح کردم، جز ابراز لطف و خوشحالی پاسخ دیگری نگرفتم. وقتی اولین ورسیون فیلمنامه را نوشتم، حس کردم نقش اصلی کار برای خانم معتمدآریا خیلی مناسب است و خوشبختانه ایشان هم از پیشنهادم استقبال کردند.»

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *