سریال پرمخاطب شبکه سه ادامه دار می‌شود؟

«ستایش 3» باز هم حرفی برای گفتن دارد

«ستایش 3» باز هم حرفی برای گفتن دارد
سعید سلطانی کارگردان سریال «ستایش»‌ که دو سری از این مجموعه را برای شبکه سه سیما ساخته است، در گفت‌وگویی از احتمال ساخت سری سوم مجموعه‌ی «ستایش» خبر داده است.

سعید سلطانی کارگردان تلویزیون درباره‌ی احتمال ساخت سریال ستایش ۳ گفت: «درباره سریال «ستایش ۳» طبیعتا باید از طرف خود مدیران شبکه سه تصمیم گرفته شود که البته فکر می‌کنم این درخواست وجود دارد و امیدوارم تبدیل به یک فراخوان شود.»

سلطانی درباره‌ی جذابیت‌های سری سوم این مجموعه برای مخاطب گفت:«با نوع نگاهی که نویسنده داشت و توانست مضمون مورد نظرش را در فصل‌های مختلف دنبال کند باز هم حرف برای گفتن دارد. شخصیت‌های این مجموعه برای مخاطب جذابیت زیادی داشتند و این مجموعه با پرداختن به قصه‌های زندگی مردم می‌تواند سریال خوبی باشد.»

سریال «ستایش» داستان دختری را روایت می‌کرد که شوهرش را از دست می‌دهد و پدر شوهرش قصد دارد فرزندش را از او بگیرد و در ادامه داستان با ماجراهای مختلفی روبه‌رو می‌شود.

سری اول این مجموعه در سال ۸۹ و سری دوم آن در سال ۹۲ روی آنتن شبکه سه سیما رفت و مورد استقبال زیاد مخاطبان تلویزیون قرار گرفت. داریوش ارجمند، سیما تیرانداز، نرگس محمدی، مهدی سلوکی، گوهر خیراندیش و مهدی پاکدل در فصل اول و دوم این سریال به ایفای نقش پرداختند.

 

منبع: مهر

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *