مخاطبان می‌توانند در سرنوشت قهرمان سریال «پیکسل» مشارکت داشته باشند

زمان پخش سریال «پیکسل» محمدحسین لطیفی مشخص شد

زمان پخش سریال «پیکسل» محمدحسین لطیفی مشخص شد
سریال «پیکسل» به کارگردانی محمدحسین لطیفی برای پخش از شبکه‌های اینترنتی آماده می‌شود.

زمان پخش سریال پیکسل به گفته حامد عنقا، نویسنده، طراح و تهیه‌کننده آن، دو تا سه هفته آینده خواهد بود.

حامد عنقا تهیه کننده سریال «پیکسل» به کارگردانی محمدحسین لطیفی درباره آخرین وضعیت این سریال که قرار است در اینترنت پخش شود، گفت: «در حال حاضر مراحل پایانی آماده‌سازی این اثر مانند صداگذاری، دوبله و زیرنویس آن به زبان‌های مختلف طی می‌شود. در حال حاضر «پیکسل» به چهار زبان روسی، ترکی، اردو و عربی دوبله می‌شود و هم‌زمان ستار اورکی مشغول انجام کارهای پایانی ساخت موسیقی این اثر است.»

آن طور که عنقا می‌گوید پخش این سریال با محصولات جانبی همراه خواهد بود: «با توجه به اینکه جنس ارایه این اثر به مخاطب تفاوت دارد، کارهای فنی مضاعف‌تری نیز دارد. برای مثال نوع اصلاح رنگ و استفاده از کمیک موشن‌های آن متفاوت است، از همین رو در حال حاضر مشغول انجام این کارها نیز هستیم. در عین حال زمانی که «پیکسل» ارایه شود ملحقاتی به عنوان محصولات جانبی دارد که مشغول آماده‌سازی آنها برای عرضه یک جا نیز هستیم.»

به گفته عنقا، ملحقات «پیکسل» متشکل از برنامه‌ها و سامانه‌های پیوسته‌ای است که مخاطبان برای اولین بار در فضای مجازی با آن روبه‌رو خواهند شد.

تهیه‌کننده سریال پیکسل درباره زمان پخش این سریال گفت: «از دو، سه هفته آینده آماده عرضه عمومی از شبکه‌های اینترنتی می‌شود.»

«پیکسل» نخستین سریال تعاملی به حساب می‌آید که طراحی، نویسندگی و تهیه‌کنندگی آن بر عهده حامد عنقا است. او ساختار روایی سریال را با شیوه‌ای متفاوت پایه‌ریزی کرده است تا مخاطب خودش بتواند در سرنوشت قهرمان داستان مشارکت داشته باشد. کارگردانی فاز اول این سریال را محمود معظمی و فاز دوم و سوم را محمدحسین لطیفی بر عهده داشته است.

سریال «پیکسل» در ژانر معمایی ساخته می‌شود و قصه‌ آن حول یک اتفاق هولناک شکل می‌گیرد؛ اتفاقی که موجب می‌شود زندگی یک خواننده‌ معروف و پر‌طرفدار با سرنوشت دو ستاره‌ی سینما گره بخورد. اما سوال این است که چه کسی این اتفاق را رقم زده و آن را جلو می‌برد.

حمید گودرزی، سحر قریشی، کامبیز دیرباز، پوریا پورسرخ، برزو ارجمند، لیلا اوتادی، جواد یحیوی، نرگس محمدی، یاسمن معاوی، وحید شمسایی، امید حاجیلی و محمدحسین لطیفی با هنرمندی مهراوه شریفی‌نیا بازیگران اصلی «پیکسل» هستند.

منبع: خبرگزاری صبا

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *