فیلم برادران محمودی در آستانه‌ی سی‌ودومین حضور بین المللی

فیلم «رفتن» به جشنواره‌ی مونیخ می‌رود

فیلم «رفتن» به جشنواره‌ی مونیخ می‌رود
فیلم «رفتن» به کارگردانی نوید محمودی در سی‌ودومین حضور بین‌المللی در آلمان نمایش داده می‌شود.

فیلم رفتن به کارگردانی نوید محمودی در سی‌ودومین حضور بین المللی خود، به سی‌وپنجمین جشنواره‌ی بین المللی فیلم مونیخ در بخش مسابقه سینه ویژن حضور خواهد داشت.

جشنواره‌ی بین المللی فیلم مونیخ به بزرگ‌ترین جشنواره فیلم تابستانی در اروپا مشهور است که فیلم سینمایی «رفتن» با یازده فیلم دیگر از سراسر جهان برای دریافت جایزه ۱۲ هزار یورویی این جشنواره رقابت خواهد کرد.

فیلم سینمایی «رفتن» که ۲ جایزه بهترین کارگردانی فیلم از جشنواره «بوسان» و بهترین بازیگر زن از جشنواره مراکش را در کارنامه خود دارد، ماه گذشته در آخرین حضور بین المللی خود موفق به دریافت جایزه بهترین فیلم از جشنواره «تریپولی» لبنان شد.

جشنواره فیلم مونیخ از ۲۲جون تا ۱جولای برابر با ۱ تا ۱۰ تیر با حضور بزرگان سینمای جهان در شهر مونیخ آلمان برگزار می‌شود و فیلم «رفتن» با حضور کارگردان فیلم؛ نوید محمودی در این جشنواره دو نمایش خواهد داشت که در پایان هر دو نمایش، جلسه پرسش و پاسخ با حضور مردم و خبرنگاران برگزار خواهد شد.

نخستین فیلم برادران محمودی، با نام «چند متر مکعب عشق» در سال 92 ساخته شد و جایزه‌های زیادی از جشنواره‌های داخلی و خارجی کسب کرد و مورد توجه قرار گرفت.

شرکت دریم لب فیلم به مدیریت نسرین میرشب حقوق بین المللی فیلم «رفتن» را برعهده دارد.

پیش از این فیلم «رفتن» در آمریکا، بلژیک و افغانستان به نمایش عمومی درآمده و قرارداد اکران در کشورهای ترکیه، مالزی، اندونزی و فیلیپین بسته شده است.

 

منبع: مهر

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *