اولین فیلم کودک متقاضی جشنواره فیلم فجر آماده می‌شود

حضور احتمالی «چهل کچل» در جشنواره‌ی سی‌و‌پنجم فیلم فجر

حضور احتمالی  «چهل کچل» در جشنواره‌ی سی‌و‌پنجم فیلم فجر
پروانه مرزبان تهیه‌کننده‌ی فیلم «چهل کچل» با بازی بازیگرانی چون پژمان بازغی، مریم بوبانی، رضا ناجی و سوگل طهماسبی به پر کردن فرم جشنواره برای این اثر اشاره کرد.

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: پروانه مرزبان تهیه‌کننده‌ی سینما درباره‌ی آخرین وضعیت «چهل کچل» به کارگردانی صادق صادق‌دقیقی گفت: «بهزاد عبدی در اوکراین ساخت موسیقی آن را آغاز کرده است. فیلم هم‌اکنون در حال اتمام راف‌کات است. تمام تلاش ما حضور در جشنواره‌ی فیلم فجر است و فرم جشنواره را پر کرده‌ایم.»

داستان «چهل کچل» درباره یک باور محلی است اما این باور محلی افسانه نیست، در واقع موضوع اصلی آن درباره سیل است که قهرمان قصه سعی دارد در مقابل طبیعت و بلایای آن بایستد. در «چهل کچل» بازیگرانی چون پژمان بازغی، مریم بوبانی، رضا ناجی، سوگل طهماسبی، پرهام دلدار و مهدی مهاجری نقش‌آفرینی می‌کنند. آخرین اثر بلند سینمایی صادق‌دقیقی «تا آمدن احمد» بود.

نویسندگی این اثر سینمایی را عبدالجبار دلدار و پروانه مرزبان بر اساس طرحی از مائده عبدی بر عهده داشته‌اند. جلوه‌های ویژه‌ی کامپیوتری ساخته‌ی فرید ناظر‌فصیحی است و حسن ایوبی تدوینگر این فیلم سینمایی بوده است.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *