سومین همکاری بابک حمیدیان و ابراهیم حاتمی‌کیا به زودی آغاز می‌شود

«پرواز به وقت شام» نام موقت فیلم جدید حاتمی‌کیا

«پرواز به وقت شام» نام موقت فیلم جدید حاتمی‌کیا
ابراهیم حاتمی‌کیااین روزها برای ساخت تازه‌ترین فیلمش، همچنان مراحل تست بازیگر را در سوریه پشت سر می‌گذارد و کنجکاوی درباره‌ی قصه و شیوه‌ی تولید این فیلم ادامه دارد.

میزان نوشت: طبق شنیده‌ها فیلم تازه‌ی حاتمی‌کیا که داستان یک هواپیمای کمکی حامل دارو و مواد خوراکی برای مردم سوریه است که برای نشستن در فرودگاه دمشق دچار مشکل می‌شود، با نام موقت پرواز به وقت شام آغاز به کار کرده و پس از دریافت پروانه نمایش احتمالا تغییر نام خواهد داد.

بابک حمدیان  که در سال‌‌های اخیر به  پای ثابت فیلم‌های ابراهیم حاتمی‌کیا تبدیل شده است، قرار است در تازه‌ترین فیلم ابراهیم حاتمی‌کیا هم نقش آفرینی کند تا این سومین همکاری پیاپی او با حاتمی‌کیا باشد. بابک حمیدیان پیش از این در دو فیلم آخر حاتمی‌کیا یعنی بادیگارد و چ نقش‌های مهمی بر عهده داشت. پیش از این  حضور هادی حجازی‌فر در تازه‌ترین فیلم حاتمی‌کیا که قصه‌ی آن در سوریه می‌گذرد قطعی شده بود.

حاتمی‌کیا برای تکمیل تیم بازیگران این فیلم همچنان در سوریه حضور دارد و مشغول تست بازیگران است. هنوز خبر قطعی درباره‌ی سایر عوامل فیلم منتشر نشده اما احتمالا مهدی جعفری به عنوان مدیر فیلمبرداری در پرواز به وقت شام پشت دوربین خواهد رفت.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *