داریوش عیاری از آغاز فیلمبرداری فیلم منیژه حکمت خبر داد

«جاده قدیم» برای جشنواره فجر آماده می‌شود

«جاده قدیم» برای جشنواره فجر آماده می‌شود
داریوش عیاری از فیلم‌برداری «جاده قدیم»، فیلم جدید منیژه حکمت خبر داد که چند روزی است آغاز شده و گروه فیلم‌برداری این روزها مشغول کار هستند.

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: فیلم‌برداری فیلم سینمایی جاده قدیم آغاز شد و داریوش عیاری درباره‌ی جدیدترین فعالیت‌های خود گفت:« چهار روز است که سر فیلم‌برداری فیلم منیژه حکمت با نام جاده قدیم هستم. هم‌اکنون مشغول فیلم‌برداری بخش‌های داخلی و خانه اصلی قصه هستیم تا سپس لوکیشن‌های دیگر را بگیریم.»

عیاری درباره‌ی ملاکش برای پذیرفتن فیلم‌برداری فیلم جاده قدیم گفت: «ملاک خاصی ندارم اگر پیشنهادی داشته باشم، کار خواهم کرد، مگر آن که در شرایطی قرار بگیرم که مجبور به انتخاب از میان دو فیلم باشم.»

جاده قدیم فیلمی با موضوع خانوادگی است و قصه یک زن و شوهر را روایت می‌کند.

عیاری درباره بازیگران فیلم گفت:« مهتاب کرامتی، آتیلا پسیانی و پرویز پورحسینی در این فیلم ایفای نقش می‌کنند.»

او درمورد طول مدت فیلم‌برداری این فیلم گفت:«برآورد اولیه ما از زمان فیلم‌برداری حدود سی تا چهل روز است که با اتمام کار تولید، مرحله مونتاژ به سرعت آغاز می‌شود و با این حساب فیلم تا زمان جشنواره فجر آماده خواهد بود.»

عیاری درباره‌ی تداخل زمانی فیلم جاده قدیم با سریال هشتاد و هشت متر به کارگردانی کیانوش عیاری گفت: «بعید می‌دانم که این دو کار با هم تداخل پیدا کنند. کیانوش عیاری هم نظرش بر این بود. البته من در سریال کیانوش عیاری حضور دارم اما پشت دوربین نمی‌ایستم.»

 

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *