ملودرامی عاشقانه در صف اکران

«توچال» در انتظار پروانه نمایش

«توچال» در انتظار پروانه نمایش
فیلم «توچال» به کارگردانی محمد آهنگرانی و با بازی پژمان بازغی و لیلا زارع با پشت سر گذاشتن مراحل فنی منتظر صدور پروانه‌ی نمایش است.

 فیلم سینمایی توچال  دومین ساخته‌ی محمد آهنگرانی آماده‌‌ی نمایش می‌شود. محسن جاهد تهیه‌کننده‌ این فیلم با اعلام این خبر گفت: «مراحل فنی فیلم «توچال» به پایان رسیده و اکنون کاملا آماده نمایش است و ما درخواست پروانه‌ی نمایش آن را داده‌ایم و منتظریم بعد از دریافت پروانه‌ی نمایش با پخش‌کننده قرارداد ببندیم.»

جاهد در خصوص اینکه این فیلم در جشنواره‌ی فجر نمایش داده خواهد شد یا نه، گفت: «ما قصد داریم که این فیلم را به زودی اکران کنیم و این اثر را در جشنواره‌ی فیلم فجر شرکت نخواهیم داد.»

لیلا زارع، پژمان بازغی، دیبا زاهدی، شهاب شادابی، علی فرهنگی، مانی طرلان و بیتا ایمانی بازیگران اصلی این فیلم سینمایی هستند.
«توچال» یک ملودرام عاشقانه است و در خلاصه‌ی داستانش آمده: «بر فراز شهر، در برابرمان ایستاده است، بالاتر از دود و دروغ؛ خوب و بدی زیرا که قله‌ی عشق است و قصه‌ی توچال… قصه‌ی این عشق…»
آهنگرانی در کارنامه‎‌ی خود ساخت فیلم سینمایی یکی برای همه را دارد و «توچال» دومین تجربه‌ی سینمایی وی محسوب می‌شود.

همچنین محسن جاهد در خصوص کار جدید خود گفت: «قصد ساخت فیلمی به نام یواشکی‌هات زیاد شده را دارم که کارگردانی آن را نیز محمد آهنگرانی بر عهده دارد و این کار یک طنز اجتماعی است که فضای آن به فیلم فی‌المدت المعلوم شباهت دارد و به معضلات اجتماعی اشاره می‌کند.»

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *