فرهاد قائمیان بازیگر مشترک فاز جدید و قدیم سریال حجت قاسم‌زاده اصل

تولید فاز دوم «تاریکی شب، روشنایی روز» از خرداد ماه آغاز می‌شود

تولید فاز دوم «تاریکی شب، روشنایی روز» از خرداد ماه آغاز می‌شود
سریال «تاریکی شب، روشنایی روز» به کارگردانی حجت قاسم‌زاده اصل که یک بار به دلیل اختلاف تهیه‌کننده و کارگردان تا مرز کلید خوردن رفت ولی متوقف شد، چند روزی است وارد مرحله پیش تولید شده است.

فارس نوشت: حجت قاسم‌زاده اصل کارگردان سریال تاریکی شب، روشنایی روز،‌ با اشاره به آغاز پیش تولید فاز گذشته این سریال گفت: «مدتی است که وارد مرحله پیش تولید این سریال شدیم و تاکنون 5 قسمت از این اثر به طور کامل تدوین شده است.»

او ادامه داد:« مالکیت اصلی تاریکی شب، روشنایی روز به سیمافیلم تعلق گرفت و امیدواریم با حمایت‌های آنها تا اوایل خرداد فاز گذشته تاریکی شب، روشنایی روز را مقابل دوربین ببریم و تنها بازیگر مشترک فاز آینده با فاز گذشته، فرهاد قائمیان است و مابقی بازیگران همگی جدید هستند که هنوز قطعی نشده‌اند.»

کارگردان سریال یادآوری در ادامه بیان داشت: «برای تولید این سریال در فاز گذشته،‌ به دکورسازی و بازسازی برخی فضاها نیاز داریم و باید دهه 50 را به خوبی نشان دهیم و در این بخش بیشترین تلاشمان روی انتخاب لوکیشن‌ها است،‌ از آنجایی که این مراحل هزینه بر است و ما با کمبود بودجه مواجه بودیم، نتوانستیم بلافاصله بعد از تولید فاز اول، فاز دوم را مقابل دوربین ببریم.»

تصویربرداری فاز اول سریال تاریکی شب، روشنایی روز به نویسندگی و کارگردانی حجت قاسم‌زاده اصل و تهیه‌کنندگی مجید رضابالا نیمه دی ماه سال گذشته به پایان رسید و تولید زمان گذشته که مربوط به دهه 50 است، به دلیل کمبود بودجه به زمانی دیگر موکول شد.

فرهاد قائمیان در نقش بهنام طریقت خیر مدرسه‌ساز، مائده طهماسبی اکرم، بهرام ابراهیمی محمد، بهاران بنی احمدی فرشته و … در این سریال نقش‌آفرینی می‌کنند.

فرهاد قائمیان، سام کبودوند، سید مهرداد ضیایی، فرزین صابونی، احسان امانی، مائده طهماسبی، بهاران بنی احمدی، بهرام ابراهیمی، روزبه حصاری، مهرداد ضیایی، ناصر ممدوح، پرویز پورحسینی، امیرحسین مدرس از دیگر بازیگران تاریکی شب،‌روشنایی روز هستند.

داستان این سریال در دو برهه زمانی امروز و گذشته اتفاق می‌افتد. این سریال داستان زندگی بهنام طریقت است که جریان روزمره حیاتش از مدار عادی خارج می‌شود. او مجبور است جواب چرایی مشکلات امروزش را در گذشته پیدا کند و … بیش از 70 درصد از قصه در زمان حال روایت می‌شود و 30 درصد ماجرا در گذشته رخ می‌دهد.

عوامل پشت دوربین این سریال عبارتند از: مدیر تصویربرداری سهیل نوروزی، طراح صحنه و لباس آیدین ظریف، طراح گریم ایمان امیدواری، مدیر صدابرداری منصور شهبازی، مدیر تولید داوود معدنی، برنامه ریز توماج نورائی، دستیار اول کارگردان حسین خضوعی، گروه کارگردانی آریانا قاسم زاده اصل، نیلوفر کوخانی، تصویربردار محمد فروغی، منشی صحنه لادن رحمتی، مدیر تدارکات عباس کلانتر و …

سریال تاریکی شب، روشنایی روز در 16 قسمت 45 دقیقه‌ای به قلم حجت قاسم‌زاده اصل در مرکز گسترش فیلمنامه‌نویسی رسانه ملی به نگارش درآمده است.

 

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *