صداگذاری تازه‌ترین فیلم محمدهادی کریمی آغاز شد

تلاش برای نمایش «کمدی انسانی» در فجر

تلاش برای نمایش «کمدی انسانی» در فجر
محمدهادی کریمی در تلاش است فیلم تازه‌اش «کمدی انسانی» را به جشنواره‌ی سی‌و‌پنجم فیلم فجر برساند؛ فیلمی با بازی علیرضا شجاع‌نوری و هومن سیدی که داستانش در دهه‌ی 30 تا 60 تاریخ معاصر ایران می‌گذرد.
مهر نوشت: محمدهادی کریمی درباره‌ی آخرین وضعیت فیلم سینمایی «کمدی انسانی» گفت: «بعد از پایان فیلمبرداری این پروژه‌ی سینمایی، تدوین و صداگذاری  و ساخت موسیقی آن آغاز شده است و در تلاش هستیم تا فیلم را برای اکران آماده کنیم. بهزاد عبدی ساخت موسیقی «کمدی انسانی» را در کشور اکراین و با همکاری ارکستر سمفونیک اکراین آغاز کرده است. صداگذاری این پروژه نیز توسط علیرضا علویان در حال انجام است.»

کریمی با اشاره به داستان «کمدی انسانی» گفت: «این فیلم یک کمدی موقعیت از زندگی تراژیک فردی است که ناچار است علیرغم خواست درونی‌اش همرنگ با مردم پیرامونش زندگی کند و داستان فیلم از دهه‌ی ۳۰ تا ۶۰ در ایران میگذرد.»

در «کمدی الهی» بازیگرانی چون علیرضا شجاع‌نوری، هومن سیدی، آرمان درویش، لیلا زارع، فرخ نعمتی، هستی مهدوی‌فر، مهوش افشارپناه، بهاره کیان‌افشار و نیکی کریمی به ایفای نقش پرداخته‌اند. محمدهادی کریمی علاوه بر کارگردانی نویسندگی و تهیه‌ی این فیلم سینمایی را نیز بر عهده دارد. مدیر فیلمبرداری این پروژه مرتضی غفوری است و شهرام خلج و علی نصیر‌نیا طراح گریم و طراح صحنه و لباس «کمدی انسانی» هستند.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *