اکران «اسرافیل» پس از محرم و صفر

«گرگ بازی» در پایان مراحل فنی

«گرگ بازی» در پایان مراحل فنی
مستانه مهاجر تدوینگر و تهیه‌کننده سینما از آخرین وضعیت فیلم‌های «اسرافیل» به کارگردانی آیدا پناهنده و «گرگ بازی» ساخته سینمایی عباس نظام‌دوست خبر داد.

گرگ بازی اولین ساخته سینمایی بلند عباس نظام‌دوست روزهای پایانی مراحل فنی خود را پشت سر می‌گذارد. مستانه مهاجر تدوینگر  و تهیه‌کننده سینما و تدوینگر این فیلم بیان کرد: تدوین این اثر به پایان رسیده و وارد مراحل صداگذاری و موسیقی شده است که این روزها مراحل پایانی کارهای فنی‌اش را طی می‌کند.

مستانه مهاجر که تهیه‌کنندگی «اسرافیل» رانیز به‌ عهده دارد درباره آخرین وضعیت اکران گفت: احتمالا این فیلم را پس از محرم و صفر اکران خواهیم کرد.

«گرگ بازی» روایتگر داستان چند دوست قدیمی است که یک شب در خانه موروثی یکی‌ از این دوستان جمع می‌شوند. با ورود مهمانان تازه ‌وارد به جمع، ماجراهای عجیبی رخ می‌دهد. علی مصفا، هانیه توسلی، نگار جواهریان، سعید چنگیزیان، سهیلا گلستانی، مهسا علافر، فهیمه امن‌زاده، احسان گودرزی، حمید پورآذری، امیرحسین قدسی، ژرژ پطروسی، منوچهر زنده‌دل، محمدرضا مالکی، سوده سعدایی، قاسم فرمانبردار در این فیلم نقش‌آفرینی می‌کنند.

«اسرافیل» فیلمی به کارگردانی آیدا پناهنده است که بازیگرانی چون هدیه تهرانی، پژمان بازغی و مریلا زارعی، علی عمرانی، پوریا رحیمی سام و هدی زین‌العابدین در آن بازی می‌کنند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *