در بازدید مدیر شبکه‌ی سه از پشت صحنه‌ی سریال «پنچری» مطرح شد

«هفت» با سه مجری روی آنتن می‌رود

«هفت» با سه مجری روی آنتن می‌رود
صبح امروز علی‌اصغر پورمحمدی، مدیر شبکه‌ی سه و معاون سیما از پشت صحنه‌ی سریال «پنچری» بازدید کردند و در حاشیه‌ی این بازدید پورمحمدی درباره‌ی برنامه‌ی «ماه عسل» و سری جدید «هفت» گفت.

ایسنا نوشت: مدیر شبکه‌ی سه سیما به همراه معاون سیما صبح امروز  (چهارشنبه 10 خردادماه) از لوکیشن سریال طنز پنچری به کارگردانی برزو نیک‌نژاد بازدید کردند و در جریان این بازدید، گفت‌وگویی با خبرنگاران و عوامل سریال داشتند.

علی اصغر پورمحمدی با اشاره به اینکه ماه عسل به لحاظ موضوعی متنوع‌تر از گذشته بوده است، درباره‌‌ی سوژه‌های این برنامه و اینکه چقدر متناسب با رسالت برنامه هستند، اظهار کرد: «برنامه ماه عسل برنامه پرمخاطبی است که زیر ذره‌بین قرار دارد و حساس است. امسال هم قرار بوده به لحاظ انتخاب سوژه و مهمان از سال گذشته بهتر باشد که البته انتخاب موضوع و مهمان بسیار سخت است و به همین دلیل روی آن چندین ماه کار شد.»

او درباره‌ی انتقاداتی که به دکور برنامه ماه عسل می‌شود، گفت: «من از دکور برنامه ناراضی هستم و کمی شلوغ است. انتقاداتی هم وجود داشته اما نکته‌ای که وجود دارد این است که با ما هماهنگی نشده بود.»

مدیر شبکه‌ی سه سیما درباره‌ی انتقاداتی که به احسان علیخانی و اجرای او برای به حزن درآوردن مخاطب می‌شود، گفت: «چنین چیزی وجود ندارد و این مساله را قبول ندارم.»

پورمحمدی درباره‌ی سری جدید برنامه هفت گفت:‌ «مجری هفت هنوز مشخص نشده و در حال حاضر جلساتی با آقای میرباقری برای مذاکرات با افراد گوناگون داشته‌ایم. به هر حال هفت، برنامه مهم و حساسی است.»

پورمحمدی گفت: «هدف از برنامه هفت کمک به پیشرفت سینماست، این برنامه مستقل است و به هیچ ارگان و نهادی وابسته نیست و روابط عمومی هیچ موسسه‌ای هم نیست بلکه برای پیشرفت سینمای ایران تولید می‌شود.»

مدیر شبکه‌ی سه سیما در پایان درباره‌ی ساختار برنامه هفت گفت: «این برنامه قرار است سه مجری برای نقد، گفت‌وگو و اخبار و رویدادها داشته باشد که از میان آن‌ها آقای حسینی که پیش از این هم در برنامه هفت به عنوان منتقد ثابت حضور داشت به جای آقای فراستی، مطرح است. البته ممکن است مسعود فراستی هم گاهی اوقات در برنامه حضور داشته باشد.»

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *