نویسنده مجموعه تلویزیونی «پایتخت» از احتمال ادامه نیافتن این سریال می‌گوید

«پایتخت ۵» آخرین فصل این سریال است

«پایتخت ۵» آخرین فصل این سریال است
«پایتخت ۵» به کارگردانی سیروس مقدم این روزها در حال تصویربرداری است؛ مجموعه‌ای که تا کنون در چهار فصل ساخته و پخش شده است. شاید برای علاقه‌مندان این سریال این سوال پیش بیاید که باز هم ادامه‌ای برای این سریال ساخته خواهد شد یا نه؟

خشایار الوند نویسنده سریال پایتخت ۵ می‌گوید که احتمالا این فصل آخرین فصل از سریال خواهد بود و به همین دلیل تلاش دارند که بهترین «پایتخت» را بسازند.

خشایار الوند درباره مجموعه «پایتخت ۵» و اینکه این روزها در چه مرحله‌ای قرار دارد، گفت: «سریال «پایتخت ۵» قرار است در ۱۵ قسمت به نگارش دربیاید که تاکنون حدود ۱۳ قسمت از آن نوشته شده است و این روزها در مراحل پایانی نگارش این مجموعه هستیم.»

او با اشاره به حساسیت‌هایی که برای نگارش فیلمنامه این مجموعه وجود دارد، توضیح داد: «ما با وسواس عین دیالوگ‌ها را سر صحنه کار می‌کنیم و فیلمنامه به گونه‌ای است که امکان ندارد بتوان به صورت بداهه و بدون متن سر صحنه کار کرد.»

الوند با اشاره به ویژگی‌های این فصل از سریال «پایتخت» گفت: «ما تلاش کردیم که این سریال به لحاظ لوکیشن و موقعیت‌های بصری با باقی فصل‌ها فرق کند و به همین دلیل جذابیت‌های زیادی دارد. فضاها در این فصل دایم عوض می‌شود و تنوع و تغییر بسیاری داریم و شخصیت‌ها و قصه درگیر چالش‌هایی می‌شوند که در فصل‌های قبلی وجود نداشته است.»

این نویسنده با بیان اینکه ممکن است «پایتخت» دیگر ادامه نداشته باشد، گفت: «از آنجایی که احتمال دارد این سریال آخرین فصل از «پایتخت» باشد ما تلاش داریم که بهترین «پایتخت» را بسازیم.»

سریال «پایتخت ۵» به کارگردانی سیروس مقدم و تهیه کنندگی الهام غفوری این روزها در حال تصویربرداری است که محسن تنابنده، احمدمهرانفر، علیرضا خمسه، ریما رامین‌فر، نسرین نصرتی، هومن حاجی عبدالهی، بهرام افشاری، سارا و نیکا فرقانی در آن مشغول به ایفای نقش هستند.

منبع: مهر

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *