آتنه فقیه‌نصیری ضمن اعلام رضایت از بازی در سری دوم مجموعه‌ی «شهرزاد» خبر داد

«شهرزاد» در فصل دوم مسیر جدیدی را پیش می‌گیرد

«شهرزاد» در فصل دوم مسیر  جدیدی را پیش می‌گیرد
آتنه فقیه‌نصیری از بازیگرانی است که در فصل دوم سریال «شهرزاد» به گروه بازیگران این مجموعه اضافه شده. فقیه‌نصیری از ادامه‌ی تصویربرداری این سریال در لوکیشنی در شهرستان ساوه خبر داد.

میزان نوشت:  آتنه فقیه‌نصیری  که پیش‌تر در سریال «مدار صفر درجه»  با حسن فتحی همکاری داشته است، درباره‌ی همکاری مجدد با فتحی در سری دوم مجموعه‌ی «شهرزاد» گفت: «مدت زیادی است که بازی من در این مجموعه شروع شده است. در حال حاضر گروه سازنده‌ی فصل دوم «شهرزاد» در ساوه مشغول تصویربرداری این سریال هستند اما من در آن  لوکیشن بازی ندارم و به همین دلیل گروه را همراهی نمی‌کنم. من پیش از سریال «شهرزاد» هم کار با حسن فتحی را تجربه کرده‌ام و کار کردن با او ، برایم رضایت‌بخش است.»

فقیه‌نصیری که در فصل دوم مجموعه‌ی «شهرزاد» به گروه بازیگران این سریال اضافه شده در این‌باره توضیح داد: «در فصل دوم سریال «شهرزاد» چهره‌های جدید جای چهره‌های قدیمی را نگرفته‌اند بلکه در قالب شخصیت‌هایی جدید وارد داستان می‌شوند. سریال «شهرزاد» در فصل دوم خود روند جدیدی را پیش می‌گیرد و باید منتظر واکنش مخاطب به این مسیر جدید بود. تصور می‌کنم بینندگان از فصل دوم این مجموعه هم استقبال کنند.»

تصویربرداری فصل دوم سریال «شهرزاد» از نیمه‌ی مهرماه با حضور شهاب حسینی و ترانه علیدوستی و اضافه شدن بازیگرانی چون رضا کیانیان، رویا نونهالی، آتنه فقیه‌نصیری و امیر جعفری آغاز شده است و با وجود مشکلاتی که برای تهیه‌کننده‌ی این سریال پیش آمده و خبرهای حاشیه‌ای که در این‌باره منتشر می‌شود، تولید این سریال همچنان ادامه دارد.

 

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *