اطلاعاتی در مورد آهنگساز ایرانی فیلم Iron Man

اطلاعاتی در مورد آهنگساز ایرانی فیلم Iron Man
در این مطلب می خواهیم در مورد شخصی صحبت کنیم که موسیقی فیلمها و سریالهای مطرح جهانی را ساخته و کمتر شخصی به این موضوع دقت کرده است که او ایرانی است.

به گزارش فیلم نت، شاید کمتر علاقمندی به فیلم و سریال وجود داشته باشد که سریالهای مطرح فرار از زندان Prison Break یا بازی تاج و تخت Game Of Thrones را ندیده باشد. این دو سریال دارای طرفداران میلیونی و جهانی هستند. اما نکته ای که می خواهیم به آن اشاره کنیم، مطالبی در مورد آهنگساز این دو مجموعه است. یک شخص ایرانی برای این دو سریال موسیقی ساخته است.

رامین جوادی؛پدر او ایرانی و مادر او آلمانی است.رامین جوادی در تاریخ نوزدهم ژوئیهٔ سال ۱۹۷۴ ( ۲۸ تیر ۱۳۵۳ ) در دویسبورگ آلمان چشم به جهان گشود و کار خودش را از سال 1990 به شکل جدی آغاز کرد.

او برای فیلمها،سریالها و بازی های رایانه ای موسیقی ساخته است که در ادامه به برخی از آنها اشاره می کنیم:

  • فیلم Iron Man 2008؛ فیلمی بزرگ که محصول کمپانی مارول بوده و آهنگسازی قسمت اول از این مجموعه سینمایی را رامین جوادی بر عهده داشته است.
  • فیلم Pacific Rim 2013 ؛این فیلم توانست نظر بینندگان را به خود جلب کند، موسیقی این فیلم به عهده رامین جوادی بوده است.
  • فیلم Warcraft 2016 ؛ فیلمی بسیار بزرگ که از روی یک بازی بزرگ دیگر با همین نام ساخته شده، آهنگسازی این فیلم بر عهده رامین جوادی خواهد بود.
  • سریال Prison Break ؛ یکی دیگر از برترین سریال های تاریخ که از شبکه Fox پخش میشد و همانطور که اشاره کردیم،جوادی آهنگسازی این مجموعه را برعهده داشت.
  • سریال Game Of Thrones؛یکی از برترین سریال های تاریخ که از شبکه HBO پخش میشود، آهنگسازی تیتراژ این سریال بر عهده رامین جوادی است.
  • بازی های رایانه ای از جمله : Medal of Honor ، Shift 2: Unleashed،Medal of Honor: Warfighter

 Prison-Break-Ramin-djawadi

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *