هانیه توسلی در گفتگو با فیلم نت:

بازی در نقش‌های کوتاه را دوست دارم/شکاف در جهت تحکیم خانواده است

بازی در نقش‌های کوتاه را دوست دارم/شکاف در جهت تحکیم خانواده است
بازیگر فیلم شکاف گفت: فیلم «شکاف» به نظر من در جهت تحکیم خانواده است و توصیه می کند وقتی که بچه دار شدید در حفظ این خانواده کوشا باشید.

هانیه توسلی بازیگر فیلم شکاف به کارگردانی کیارش اسدی زاده در گفتگو با فیلم نت نیوز، در پاسخ به این سوال که آیا بازی در فیلم کارگردانی که فیلم دوم خود را می سازد و فیلم اولش برای اکران با مشکلاتی همراه بود برای شما ریسک نبود و په چیزی باعث  شد در شکاف بازی کنید؟ گفت: اول فیلمنامه را خواندم و آن را دوست داشتم و فیلم قبلی کیارش اسدی زاده به نام «گس» را دیده بودم و به نظرم فیلم خیلی خوبی بود.

وی در پاسخ به این سوال که این فیلم 4 بازیگر دارد که نقش همه آنها موازی با هم جلو می رود مشکلی با این موضوع نداشتید که همه به یک اندازه دیده می شوند و چیزی به نام نقش اول وجود ندارد؟ گفت: برای من بازی در نقش های کوتاه هم اگر نقش را دوست داشته باشم خوشایند است و امسال هم در فیلم علیمردانی نقش کوتاهی را بازی می کنم، در فیلم شکاف هم این ها 2 زوج هستند که 2 موقعیت مختلف دارند.

«شکاف» توصیه می کند

بازیگر فیلم شکاف در پاسخ به این سوالی در خصوص اینکه فیلم هایی که به موضوعات کودکان می پردازد اصولا کمتر از فیلم هایی است که مخصوص بزرگسالان است، گفت: بچه ها خیلی مهم هستند به دلیل اینکه خانواده مهم است و شکاف هم به نظر من در جهت تحکیم خانواده است و توصیه می کند وقتی که بچه دار شدید در حفظ  این خانواده کوشا باشید.

توسلی گفت: ازدواج چیز پیچیده ای است و فرزند دار شدن هم مسئولیت پذیری میخواهد و زن و شوهری که با هم بد هستند بهتره بچه دار نشوند چون ممکنه روزی جدا بشوند.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *