در گفت‌وگوی ویدئویی با فیلم‌نت نیوز:

کمال تبریزی: همکاری با عوامل خارجی به جهانی شدن فیلم کمک می‌کند

کمال تبریزی: همکاری با عوامل خارجی به جهانی شدن فیلم کمک می‌کند

کمال تبریزی که این روزها در حال آماده‌سازی جدیدترین اثرش با نام خودسر است در گفت‌وگو با خبرنگار فیلم‌نت نیوز درباره همکاری و استفاده از عوامل خارجی در تولیدات سینمایی ایرانی و همچنین آخرین اثرش صحبت می‌کند.

فیلم سینمایی «خودسر» اخیرا به «مارموز» تغییر نام یافت. عنوان جدید بی شباهت به فیلم «مارمولک» دیگر ساخته جنجالی این کارگردان نیست. با توجه به مضمون ملتهب و سیاسی «مارموز»، از همین حالا می‌توان پیش بینی کرد که فیلم جدید کمال تبریزی در زمان اکران سر و صدای زیادی به پا خواهد کرد.

در حال حاضر تدوین این فیلم توسط سهراب خسروی در مراحل پایانی خود قرار دارد. ساخت موسیقی توسط گروه بمرانی به زودی به پایان می‌رسد و بهمن اردلان هم این روزها بخش‌های باقی مانده از صداگذاری را انجام می‌دهد.

حامد بهداد، ویشکا آسایش، آزاده صمدی، رضا ناجی، مانی حقیقی، محمد بحرانی، عیسی یوسفی‌پور، همراه با گروه موسیقی بمرانی و سیاوش چراغی‌پور، مرتضی زارع، بهزاد قدیانلو و فرهان معین‌زاده بازیگران «مارموز» هستند.

این فیلم با مضمونی کمدی و سیاسی روایتگر داستان زندگی شخصی به نام قدرت با بازی حامد بهداد است که سودای رسیدن به قدرت را دارد…

گفت‌وگو از محیا ساعدی

گفت‌وگوی ویدئویی با کمال تبریزی

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *