در گفت‌وگوی ویدئویی با فیلم‌نت نیوز؛

کریم خودسیانی: سریالی 100 قسمتی برای شبکه نمایش خانگی ساخته‌ام

کریم خودسیانی: سریالی 100 قسمتی برای شبکه نمایش خانگی ساخته‌ام

کریم خودسیانی نویسنده فیلم سینمایی «کاتیوشا» در بخشی از گفت‌وگوی خود با خبرنگار فیلم‌نت نیوز درباره فیلم‌نامه «کاتیوشا» گفت: «طرح اولیه «کاتیوشا» متعلق به مهراب قاسم‌خانی و نویسنده اولیه فیلم‌نامه مهدی علی‌میرزایی بود. حدود یک هفته قبل از کلید زدن علی عطشانی از من برای همراهی با فیلم «کاتیوشا» دعوت کرد و من شروع به نگارش فیلم‌نامه کردم.»

خودسیانی درباره تولید بیش از حد فیلم‌های کمدی در سینما گفت: «این روزها حال مردم، قیمت دلار، آب و هوا و خیلی چیزها خوب نیست. اگر قرار باشد ما هم باری به دوش مردم اضافه کنیم فکر می‌کنم کم لطفی باشد. جامعه امروز نیاز به شادی دارد و سینما می‌تواند در توزیع و گسترده شدن این شادی سهم زیادی داشته باشد. البته خندیدن و خنداندن به هر نحوی درست نیست و من سعی می‌کنم طنزی بنویسم که بتوان در سینما به آن پرداخت.»

او درباره فعالیتش در حوزه فیلمنامه‌نویسی بیان کرد: «در دو دهه فیلم‌نامه‌نویسی هیچ وقت بیکار نبودم و همیشه فیلم‌نامه در حال نگارش داشته‌ام. فیلم‌نامه‌های خوبی در این سال‌ها نوشته شده و اینکه بگوییم همه فیلم‌نامه‌ها در این سال‌ها ضعیف و سخیف بوده‌اند، نوعی کم لطفی است.»

خودسیانی با اشاره به قراردادی که با یکی از کارگردانان زن سینما و همچنین حسن عامری پویا بسته است، درباره سریالی که برای شبکه نمایش خانگی ساخته است، گفت: «تا چند روز آینده سریال ۱۰۰ قسمتی در شبکه نمایش خانگی به کارگردانی و نویسندگی من و تهیه‌کنندگی مهدی صفی‌یاری توزیع خواهد شد. این سریال با نام «مرغانه» جزو سریال‌های جریان‌ساز در شبکه نمایش خانگی خواهد بود.»

گفت‌وگوی کامل را ببینید.

گزارشگر: ندا کوهی

تصویربردار: وحید نجف‌زاده

با کیفیت 720

با کیفیت 480

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *