در گفتگو با فیلم نت نیوز مطرح شد:

بازگشت کارگردان «من ترانه 15 سال دارم» به ژانر کودک و نوجوان

بازگشت کارگردان «من ترانه 15 سال دارم» به ژانر کودک و نوجوان
کارگردان فیلم «زندگی با چشمان بسته» گفت: به زودی کار جدیدم که در مرحله نوشتن فیلمنامه است را آغاز می کنم که در حوزه کودک و نوجوان است.

رسول صدر عاملی نویسنده و کارگردان سینما در گفتگو با فیلم نت نیوز، درخصوص دلیل دوریش از سینما و فعالیت های این روزهایش گفت: هیچی، دور خودم می چرخم، فیلم می بینم، کتاب می خونم و کمی هم ورزش می کنم.

محافظه کار شده ام

وی افزود: فیلم سازی سخت است، به دلیل اینکه اگر قرار باشد پا به پای جامعه و هم پای مسائل، مشکلات، معضلات و سرخوشی های مردم فیلم بسازی و آنها را با خود همراه کنی این کار سختی است و وقتی آدم سنش بالا می رود و تجربه های بیشتری کسب می کند محافظه کارتر می شود و امیدوارم این محافظه کاری تمام شود و به زودی کار جدیدم را شروع کنم.

آغاز فیلم جدید صدر عاملی از اسفند 1394

کارگردان فیلم «دختری با کفش های کتانی» در پاسخ به این سوال که دلیل اینکه کاری نمی سازید همین موضوع است که محافظه کار شده اید؟ گفت: کسی بطور خاص مانع من نبوده؛ البته شرایط عمومی سینما بی تاثیر نیست؛ ولی خب این شوق فیلم سازی دوباره در من هست و امیدوارم تا اسفند کار جدید را شروع کنم و در حال حاضر مشغول نوشتن فیلمنامه هستم.

صدرعاملی در پاسخ به این سوال که کار جدید شما در چه ژانری است؟ گفت: در حوزه کودک و نوجوان است.

وی درخصوص رفتنش به سمت فیلم سازی برای کودک و نوجوان، گفت: امیدوارم بودم که خودم این واحد را پاس کرده باشم و حداقل به سمت سینمای نوجوان برنگردم ولی به نظرم به شدت کار در این حوزه لازم است.

کارگردان فیلم «من ترانه 15 سال دارم» ادامه داد: به نظر من فیلم سازی برای کودک و نوجوان مهمترین حوزه به لحاظ دراماتیک، تاثیرگذاری، جذابیت و آموزش در سینما است.

صدر عاملی گفت: در فیلم جدیدم موضوع جذابیت و سرگرمی و کمی هم آموزشی برای کودک و نوجوان مطرح است.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *