تصویربرداری سریال منوچهر هادی به نیمه رسید

فرزاد فرزین و فریدون آسرایی؛تیتراژ «عاشقانه» را می‌خوانند

فرزاد فرزین و فریدون آسرایی؛تیتراژ «عاشقانه» را می‌خوانند
با نزدیک شدن زمان توزیع مجموعه‌ی عاشقانه در شبکه‌ی نمایش خانگی و انتشار در سامانه‌ی فیلم‌نت؛ خوانندگان ترانه‌های تیتراژ این مجموعه مشخص شدند.

به گزارش فیلم‌نت نیوز و به نقل از مشاور رسانه‌ای پروژه؛ تصویربرداری مجموعه‌ی عاشقانه به کارگردانی منوچهر هادی و تهیه‌کنندگی مهدی گلستانه همچنان در مناطق مختلف تهران در حال انجام است و تقریبا تمامی بازیگران این پروژه مقابل دوربین رفته‌اند.

همزمان با تصویربرداری نیمی از این پروژه و نزدیک شدن زمان توزیع آن در شبکه‌ی نمایش خانگی و انتشار هفتگی این مجموعه در سامانه‌ی فیلم‌نت؛ دو خواننده‌ی تیتراژ آغازین و پایانی مجموعه نیز مشخص شدند.

فرزاد فرزین و فریدون آسرایی دو خواننده‌ی پاپ هر کدام به تازگی یک قطعه را با آهنگسازی بابک زرین برای تیتراژ این مجموعه خوانده‌اند که به زودی از آنها رونمایی خواهد شد. فرزین علاوه بر خوانندگی تیتراژ، یکی از نقش‌های اصلی مجموعه را نیز برعهده دارد.

بابک زرین که ساخت موسیقی عاشقانه را نیز برعهده دارد پیش از این به عنوان آهنگساز با خوانندگان مطرحی چون سالار عقیلی، حمید حامی و… تجربه همکاری داشته و ساخت موسیقی دو قطعه‌ی وطنم و ایران با صدای سالار عقیلی، از جمله فعالیت‌های اخیر این آهنگساز محسوب می‌شود.

محمدرضا گلزار، ساره بیات، بهاره کیان‌افشار، فرزاد فرزین، حمیدرضا پگاه، شمسی فضل‌اللهی، علیرضا زمانی‌نسب، علیرضا سوزنچی، حسین یاری، پانته‌آ بهرام، مسعود رایگان و هومن سیدی و مهناز افشار بازیگران اصلی عاشقانه  هستند.

با آغاز توزیع مجموعه‌ی عاشقانه،‌می‌توانید همزمان این مجموعه را هفتگی در سامانه‌ی فیلم‌نت  دانلود و تماشا کنید.

ویدیویی از پشت صحنه‌ی ضبط موسیقی این مجموعه را اینجا ببینید:

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *