در گفت‌وگوی ویدئویی با فیلم‌نت نیوز؛

رضا کیانیان از فصل چهارم سریال «شهرزاد» گفت

رضا کیانیان از فصل چهارم سریال «شهرزاد» گفت

رضا کیانیان بازیگر فیلم «دلم می‌خواد» در گفت‌وگو با خبرنگار فیلم‌نت نیوز درباره اسم فیلم گفت: «اسم این فیلم «دلم می‌خواد برقصم» بود اما چون گفتند که برقصم خوب نیست، این کلمه را برداشتند و «دلم می‌خواد» خالی شد. البته جمله دلم می‌خواد معانی وسیع‌تری از دلم می‌خواد برقصم دارد.»

کیانیان در پاسخ به این پرسش که رقصیده است یا خیر گفت: «باید فیلم را ببینید تا متوجه شوید که من رقصیدم یا نه. درست است که فیلم چهار سال پیش تولید شده اما هنوز حرف روز را می‌زند چون ایران نسبت به چهار سال گذشته تفاوتی نداشته است. البته چهار سال پیش خیلی مسائل بهتر از امروز بود.»

بازیگر نقش بهبودی در سریال «شهرزاد» درباره ساخته شدن فصل چهارم این سریال شبکه نمایش خانگی گفت: «فکر نمی‌کنم که سریال «شهرزاد» فصل دیگری داشته باشد، چون باید کارهای دیگر هم انجام دهند، البته دلایل دیگری هم برای ساخته نشدن فصل چهار «شهرزاد» وجود دارد، امیدوارم که سریال‌های بهتری نسبت به «شهرزاد» در شبکه نمایش خانگی ساخته شود.»

بازیگر سریال «مختارنامه» در ادامه درباره تلویزیون‌های اینترنتی و شبکه نمایش خانگی گفت: «به واقع تلویزیون اینترنتی ما را نجات داد، چون شامل قوانین دست و پا گیر تلویزیون ما نمی‌شد. شبکه‌های اینترنتی تا حد بسیار زیادی به داد سریال‌ها رسیدند.»

این بازیگر سابق سریال‌های تلویزیونی اظهار کرد: «حسن فتحی که امروز برای شبکه‌های نمایش خانگی سریال می‌سازد روزگاری بهترین سریال‌های تلویزیون را می‌ساخت. در آن دوران مردم به تلویزیون علاقه داشتند و کار خود را برای دیدن سریال‌ها تعطیل می‌کردند.  سریال‌هایی که باعث می‌شد ماهواره‌ها را قطع کنند و سریال ایرانی از تلویزیون خودمان را ببینند، اما تلویزیون هشت سال است که به قهقرا رفته، البته اگر هشت سال پیش بود شبکه نمایش خانگی هم نداشتیم و باید بابت اینکه در هشت سال پیش نیستیم خدا را شاکر باشیم. امیدوارم که ما هم روزی بتوانیم دوباره بگوییم که تلویزیون داریم.»

دلیل بازداشت فعالان محیط زیست چیست؟

کیانیان درباره فعالیت‌های محیط زیستی خود گفت: «هر شهروندی باید برای بهتر شدن اوضاع کشور و شهر خود فعالیت‌های اجتماعی و محیط زیستی داشته باشد. قطعا همه مردم این نوع فعالیت‌ها را انجام می‌دهند، اما من چون کمی معروف‌تر هستم، فعالیت‌هایم بیشتر به چشم می‌آید و در ویترین قرار می‌گیرد.»

او در اعتراض به بازداشت فعالان محیط زیست گفت: «نمی‌دانم چرا این افرادی که برای محیط زیست فعالیت می‌کنند در زندان هستند. این افراد مدت‌هاست در زندان هستند، اما هیچ‌کس هنوز برای آنها تفهیم جرم نکرده و نگفته به چه دلیل بازداشت شده‌اند. سوال من این است چرا این افراد آزاد نمی‌شوند، بازداشت فعالان محیط زیست این حس را می‌دهد که نباید در مورد محیط زیست فعالیت کرد.»

کیانیان در پایان درباره کمپین آب گفت: «روزی که من فعالیت در کمپین آب را شروع کردم همه گفتند این کارها سوسول‌بازی است و کیانیان از روی شکم سیری و بی‌دردی این کمپین را راه‌اندازی کرده است، اما امروز می‌بینیم که مسئله آب حتی از نان مردم هم مهم‌تر شده است.»

گزارشگر: ندا کوهی 

تصویربردار: وحید نجف‌زاده

با کیفیت 480

با کیفیت 720

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *