در گفت‌وگوی ویدئویی با فیلم‌نت نیوز؛

رضا ایرانمنش برای جشنواره فجر فیلم می‌سازد

رضا ایرانمنش برای جشنواره فجر فیلم می‌سازد

رضا ایرانمنش بازیگر سینما و تلویزیون در بخشی از گفت‌وگوی خود با خبرنگار فیلم‌نت نیوز گفت: «این روزها در حال نوشتن یک نمایشنامه درباره جانبازان اعصاب و روان هستم تا روی صحنه برود. دو فیلم‌نامه برای ساخت دارم که با سرمایه‌گذارانی هم برای ساخت آنها صحبت کرده‌ام و امیدوارم برای جشنواره فجر یکی از آنها ساخته و آماده اکران شود.»

او درباره لزوم اهمیت دادن سینما و هنرهای نمایشی به جانبازان جنگ تحمیلی بیان کرد: «در تمام دنیا پس از هر جنگی که اتفاق می‌افتد حتی اگر آن کشور متجاوز بوده جانبازان اعصاب روان شدیدا مورد توجه و حمایت قرار داشته‌اند و بعد از گذشت سالیان سال از آنها به خوبی یاد می‌کنند. جنگ ما یک جنگ عجیب بود، جنگی که به ما تحمیل شد و مردم ایران با دست خالی جلوی یک دنیا دشمن ایستادگی کردند، اما متاسفانه خیلی کم در حوزه سینما و تلویزیون و نمایش به آسیب‌دیدگان جنگ پرداخته شده است.»

او درباره فیلم سینمایی «هزارپا» نیز گفت: «باید در حوزه سینما و نمایش بیشتر به جانبازان و آزادگان جنگ تحمیلی پرداخته شود. از اینکه فیلم «هزارپا» به بچه‌های جنگ و جانبازان اعصاب و روان پرداخته خوشحالم و سراسیمه خودم را برای دیدن فیلم به سینما رساندم. مطمئنم که مخاطبان از دیدن این فیلم لذت خواهند برد.»

گزارشگر: ندا کوهی

تصویربردار: وحید نجف‌زاده

با کیفیت 720

با کیفیت 480

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *