در گفت‌وگوی اختصاصی با فیلم‌نت نیوز؛

حمید نعمت‌الله از دلیل ساخت «شعله‌ور» در سیستان و بلوچستان گفت

حمید نعمت‌الله از دلیل ساخت «شعله‌ور» در سیستان و بلوچستان گفت

حمید نعمت‌الله کارگردان فیلم «شعله‌ور» در گفت‌وگو با خبرنگار فیلم‌نت نیوز درباره دلیل ساخت این فیلم در سیستان و بلوچستان گفت: «فارغ از طرح و موضوع فیلم که با زاهدان و سیستان و بلوچستان مناسبت داشت، من علاقه‌مندم که در شهرهای مختلف ایران فیلم بسازم. گرایش ساخت فیلم در تمامی خطه‌های ایران زمین در من وجود دارد، چون فیلم‌ها جذاب‌تر و تماشایی‌تر خواهد بود و ساخت آنها نیز ارزان‌تر تمام می‌شود.»

او درباره اکران «شعله‌ور» بیان کرد: «از مردم می‌خواهم که فیلم‌هایی مثل «شعله‌ور» حمایت کنند. باید مخاطبان را تشویق کرد که بخاطر تدوام سینمای ایران به دیدن این قبیل فیلم‌ها بروند.»

نعمت‌الله درباره ساخت فیلم‌های کمدی بیان کرد: «امیدوارم فیلم‌های کمدی خوبی ساخته شود تا هم مردم بخندند هم سینمای ایران هم ارتقا پیدا کند. به هیچ دلیلی نمی‌توان فیلم‌های ضعیف ساخت و مردم را به سینماها کشاند. البته من فیلم‌هایی که می‌گویند ضعیف است ندیدم ان‌شاالله که فیلم‌های خوبی ساخته شده است.»

او درباره فیلم جدیدش گفت: «در حال فراهم کردن مقدمات ساخت یک فیلم در ژانر اکشن هستم.»

کارگردان فیلم تحسین شده «رگ‌خواب» درباره استفاده از بازیگران جوان و برخی نابازیگران در «شعله‌ور» گفت: «سعی می‌کنم برای هر نقش انتخاب‌های خوبی داشته باشم، گاهی بازیگران مشهور، گاهی کمتر مشهور و گاهی نابازیگر. رویه استفاده از بازیگران جدید در فیلم‌های من وجود دارد و دوست دارم با آنها کار کنم.»

 

گزارشگر: ندا کوهی

تصویربردار: وحید نجف‌زاده

 

با کیفیت 720

با کیفیت 480

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *