در گفت‌وگوی ویدئویی با فیلم‌نت نیوز:

کیانوش عیاری: فکر می‌کردم «بیدار شو آرزو» هیچ وقت اکران نشود

کیانوش عیاری: فکر می‌کردم «بیدار شو آرزو» هیچ وقت اکران نشود

کیانوش عیاری کارگردان فیلم بیدار شو آرزو در گفت‌وگو با خبرنگار فیلم‌نت‌ نیوز از اکران این فیلم بعد از ۱۴ سال، فیلم‌هایی مشابه «بیدار شو آرزو» و همچنین از دلایل مخالفتش با اکران خانه پدری در گروه هنر و تجربه می‌گوید.

فیلم «بیدارشو آرزو» داستان آموزگار جوان روستایی در حاشیه شهر بم را روایت می‌کند که پس از بیرون آمدن از زیر آوار، پی می‌برد همکارش جان سپرده است، او به سوی شهر راه می‌افتد تا برای اهالی کمک بیاورد، ‌اما با رسیدن به شهر ناباورانه درمی‌یابد که فاجعه اصلی در آنجا روی داده و از هر گوشه و کناری فریاد شیون و زاری و درخواست کمک بلند است؛ اودر بیمارستان ویران و پر از مجروح و کشته به روحانی برمی خورد و به توصیه و راهنمایی او به گورستان شهر رفته و به کار غسل دادن زن‌ها و دفن آن‌ها می‌پردازد. مردی زندانی که در اثر ویرانی زندان خود را به شهر رسانده، برای غسل دادن زن، مادر و فرزندش آرزو از او کمک می‌خواهد.

بهناز جعفری، مهران رجبی،‌ مهدی جعفری، محمدحسین اکبری، احسان رضوانی،‌ سحر سالاری و زینب زمانی بازیگران فیلم سینمایی «بیدار شو آرزو» هستند.

عوامل این فیلم عبارتند از: نویسنده، تهیه‌کننده و کارگردان: کیانوش عیاری، موسیقی: امید رئیس دانا، مدیر فیلمبرداری: منصور آذرگل، تدوین: کیانوش عیاری.

گفت‌وگو از محیا ساعدی

گفت‌وگو ویدئویی با کیانوش عیاری

با کیفیت 720

با کیفیت 480

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *