در گفت‌وگوی اختصاصی با فیلم‌نت نیوز؛

ابوالحسن داودی: همه بازیگران فیلم «هزارپا» سوپراستار بودند

ابوالحسن داودی: همه بازیگران فیلم «هزارپا» سوپراستار بودند

ابوالحسن داودی کارگردان فیلم سینمایی «هزارپا» در گفت‌وگو با خبرنگار فیلم‌نت نیوز، درباره ساخت یک فیلم کمدی بعد از سال‌ها گفت: «فکر می‌کنم اکنون زمان ساخت فیلم کمدی و طنز بود، چون شرایط جامعه به گونه‌ای است که مردم دوست دارند در سینما کمی بخندند. سینما امروز باید حرف‌های خود را با شوخی و طنز بیان کند تا به دل مخاطبان بنشیند.»

کارگردان فیلم «نان، عشق و موتورهزار» ادامه داد: «حال و حوصله زیادی برای مردم باقی نمانده است و اگر می‌خواهیم مردم را سرگرم کنیم و بخندانیم امیدوارم با یک سرگرمی درست مثل سینما باشد.»

داودی افزود: «هیچ کس بدش نمی‌آید که فیلم پرفروش داشته باشد و من هم دوست دارم این اتفاق برای «هزارپا» بیفتد. من بیشتر از آنچه به فروش و رکورد فکر کنم به لبخندی که این فیلم به لب‌های مردم کشورم می‌نشاند فکر می‌کنم. این جمله شاید شعاری باشد اما آرزوی فلبی من است که در این شرایط که اوضاع ناامیدکننده در کشور وجود دارد فیلم «هزارپا» بتواند دوساعت مردم را خوشحال کند و از این فضای ناامیدی دور باشند.»

کارگردان فیلم «رخ دیوانه» در پایان درباره بازی رضا عطاران و دیگر بازیگران فیلمش گفت: «همه بازیگران من سوپراستار فیلم «هزارپا» بودند. از نظر من باید تمامی بازیگران خوب باشند تا فیلم با مخاطب ارتباط خوبی برقرار کند. بازیگرانی که نقش کوتاه دارند اگر نتوانند درست ایفای نقش کنند بازی دیگران را زیر سوال می‌برند. من از همه بازیگران در فیلم «هزارپا» راضی بودم.»

گزارشگر: ندا کوهی

تصویربردار: وحید نجف‌زاده

با کیفیت 720

 

با کیفیت 480

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *