در گفت‌وگوی ویدئویی با فیلم‌نت نیوز:

ابراهیم شفیعی: ایفای نقش پیر کفتار در «پیشونی شفید 2» برایم سخت بود

ابراهیم شفیعی: ایفای نقش پیر کفتار در «پیشونی شفید 2» برایم سخت بود

ابراهیم شفیعی بازیگر طنز سینما و تلویزیون در گفت‌وگو با خبرنگار فیلم‌نت نیوز درباره نقش خودش در فیلم «پیشونی سفید 2» گفت: «در این فیلم نقش منفی دارم و خیلی ایفای این نقش برایم سخت بود که با کمک‌های جواد هاشمی توانستم به نقش نزدیک شوم.»

او افزود: «هر ژانری برای من جذابیت‌های خاص خودش را دارد. برای بازیگر ژانرها نباید تفاوتی داشته باشد. دوست دارم در عرصه بازیگری تجربه‌های زیادی داشته باشم و در همه ژانرها نقشی ایفا کنم.»

شفیعی ادامه داد: «در فیلم «پیشونی سفید 2» نقش پیر کفتار را دارم و سعی کردم بازی خوبی انجام دهم و بتوانم رابطه خوبی با مخاطبان برقرار کنم. امیدوارم این نقش بتواند پیام‌هایی که دارد به مخاطبان کودک و نوجوان خود انتقال دهد. شاید بخاطر گریم سنگینی که دارم تشخیص و تقابل این نقش با نقشی که در برنامه عمو پورنگ دارم برای بچه‌ها سخت باشد. چون نقش پیر کفتار از نظر گریم، بازی و داستان نقشی متفاوت از پدر عمو پورنگ در «محله گل و بلبل» است.

شفیعی درباره همبازی شدنش با هومن حاجی‌عبداللهی گفت: «من با هومن حاجی‌عبداللهی یک سکانس بیشتر رو در روی هم بازی نداریم. این فیلم خیلی فضای شاد و فانتزی دارد و امیدوارم که مخاطبان و کودکان و نوجوانان از فیلم استقبال کنند.»

او درباره فعالیت‌های صداپیشگی‌اش گفت: «من در فیلم‌های انیمیشن فعالیت دارم و در آثار زیادی صداپیشگی انجام داده‌ام اما اکنون و به دلیل مشغله بازیگری کمتر به صداپیشگی می‌رسم.»

گزارشگر: محیا ساعدی

تصویربردار: وحید نجف‌زاده

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *