نمایش رکورددار فروش تئاتر دوباره به روی صحنه می‌رود

«می‌سی‌سی‌پی نشسته می‌میرد» دوباره در تالار وحدت

«می‌سی‌سی‌پی نشسته می‌میرد» دوباره در تالار وحدت
نمایش «می‌سی‌سی‌پی نشسته می‌میرد» به کارگردانی همایون غنی‌زاده برای دومین بار به روی صحنه می‌رود.

به گزارش فیلم‌نت نیوز، نمایش «می‌سی‌سی‌پی نشسته می‌میرد» که مهرماه سال 95 در تالار وحدت به روی صحنه رفت و رکورد فروش تاریخ تئاتر ایران را شکست، مهر و آبان برای دومین‌بار در تالار وحدت به روی صحنه می‌رود.

ویشکا آسایش، بهرام افشاری، سجاد افشاریان، سیامک صفری، داریوش موفق و همایون غنی‌زاده (به ترتیب حروف الفبا) در این نمایش به ایفای نقش می‌پردازند و دیگر بازیگران این نمایش عبارتند از: امیر احمدزاده، ایمان فتاحی، سامان قاسمی و هومان محمد حسینی.

«می‌سی‌سی‌پی‌ نشسته می‌میرد» در شانزدهمین جشن انجمن منتقدان و نویسندگان تئاتر ایران جایزه عبدالحسین نوشین را دریافت کرد و همایون غنی‌زاده به عنوان کارگردان رتبه اول از نگاه منتقدان برگزیده شد.

می سی سی پی نشسته می میرد

این نمایش با فروش دو میلیاردی و شکستن رکورد فروش تاریخ تئاتر ایران در تئاتر، با استقبال منتقدان هم مواجه شد و رسانه‌ها با تیترهایی چون «نمایشی که رکورد شکست و گیشه را منفجر کرد»، «رکوردشکنی تاریخی یک نمایش» درباره‌اش نوشتند و از این نمایش به عنوان مهم‌ترین اتفاق تئاتر که نشان از جدی‌تر شدن و بالا رفتن جایگاه تئاتر در نگاه و زندگی خانواده‌های ایرانی دارد نام بردند.

«می ‌سی‌سی‌پی نشسته می‌میرد» نوشته و کارگردانی همایون غنی‌زاده مهر و آبان 97 در تالار وحدت به روی صحنه می‌رود.

می سی سی پی نشسته می میرد

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *