به همراه علی مرادخانی مشاور هنری شهرداری

شهردار تهران به تماشای «الیور توئیست» نشست

شهردار تهران به تماشای «الیور توئیست» نشست
محمد علی نجفی شهردار تهران روز شنبه به تماشای موزیکال «الیور توئیست» به کارگردانی حسین پارسایی نشست.

به گزارش فیلم‌نت نیوز، شهردار تهران ضمن بازدید از پشت صحنه نمایش الیور توئیست، گفت‌وگو با کارگردان و عوامل در جریان چگونگی اجرای این تئاتر که بیش از یک ماه پیش تولید و بیش از شش ماه پروسه تمرین‌هایش به طول انجامیده قرار گرفت.

محمد علی نجفی علاوه بر نکات جذاب، خلاق و تاثیرگذار نمایش برگردان شعرها و ترانه‌های انگلیسی به فارسی را از نکات برجسته کار دانست.

شهردار تهران ضمن تمجید از همه طراحان و هنرمندان درخشان گروه به بازی هوتن شکیبا اشاره و عنوان کرد: «بازیگر نقش فاگین و بچه‌ها به ویژه شخصیت داجر بازی‌های شگفت‌آوری داشتند.»

او همچنین به استفاده از امکانات کمتر مورد بهره‌برداری شده از تالار وحدت تا قبل از نمایش اجرای «الیور توئیست» اشاره و فضا، لباس، چهره‌آرایی و دکور این نمایش را بسیار خوب و مناسب ارزیابی کرد و برای همه گروه «الیور توئیست» آرزوی موفقیت کرد.

علی مرادخانی مدیر موزه موسیقی و مشاور هنری شهرداری تهران در این اجرا حضور داشت.

تئاتر موزیکال «الیور توئیست» به کارگردانی حسین پارسایی بو رهبری بردیا کیارس برگرفته از داستان الیور توئیست اثر مشهور چارلز دیکنز است که در تالار وحدت روی صحنه است. مهناز افشار، نوید محمدزاده، آتیلا پسیانی، هوتن شکیبا و… از بازیگران این نمایش هستند.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *