حسین تبریزی هم تئاتری شد

حسین تبریزی با «گذر لوطی هاشم» در شهرزاد

حسین تبریزی با «گذر لوطی هاشم» در شهرزاد
نمایش «گذر لوطی هاشم» به کارگردانی حسین تبریزی در پردیس تئاتر شهرزاد به روی صحنه می‌رود.

به گزارش فیلم‌نت نیوز، نمایشنامه «گذر لوطی هاشم» را ابولفضل حاجی علی‌خانی نوشته و میثم آهنگری تهیه‌کننده این پروژه است.

حسین تبریزی کارگردان سینما و تلویزیون است که فیلم‌های سینمایی «افسونگر»، «مسئله مهین مشکل ملیحه» و… را کارگردانی کرده است.

همچنین فیلم سینمایی «سلام علیکم حاج‌ آقا» به کارگردانی حسین تبریزی و تهیه‌کنندگی محمدرضا محمدی به زودی از این گروه اکران خواهد شد. مجری طرح این فیلم میثم آهنگری است و این فیلم یک کمدی خانوادگی محسوب می‌شود.

«گذر لوطی هاشم» روایت عاشقانه‌ای است که در اوائل دوره پهلوی اول می‌گذرد و داستان عشق لیلا را روایت می‌کند. او 10 سال چشم انتظار پسرعمویش نادر است که تحصیلاتش را در فرنگ به پایان رسانده. با برگشتن نادر به ایران فرخ،‌ لوطی اول پایتخت که در غیاب نادر چندین نوبه از لیلا خواستگاری کرده بود،‌ باعث بروز مشکلاتی می‌شود.

این اولین تجربه کارگردانی تئاتر حسین تبریزی است.

دیگر عوامل این نمایش عبارتند از: مشاور کارگردان: صدرالدین حجازی، ‬‬نویسنده: ابوالفضل حاجی علی خانی، کارگردان: حسین تبریزی، تهیه‌کننده: میثم آهنگری، دستیار اول کارگردان وبرنامه ریز : محمد عفراوی، دستیار کارگردان: حامد بیسادی، مدیر تبلیغات و مشاور رسانه: مریم نراقی، طراح نور :رضا خضرایی، مدیر تولید: علی کریمی و فرهاد تبریزی، مدیر تدارکات: فرهاد هواخواه، منشی صحنه :میلاد کریمی، طراح صحنه: شهرام قدیری، مدیر صحنه و دکوراتور: یزدان شیری، طراح گریم و لباس: سهیلا جوادی.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *