طی حکمی از طرف دبیر جشنواره

کارگردان «کوپال» مدیر روابط عمومی جشنواره کیش شد

کارگردان «کوپال» مدیر روابط عمومی جشنواره کیش شد
دبیر سومین جشنواره سراسری فیلم کوتاه موج کیش، کاظم ملایی را به عنوان مدیر روابط عمومی این جشنواره معرفی کرد.

به گزارش فیلم‌نت نیوز، ابراهیم حصاری دبیر سومین جشنواره سراسری فیلم کوتاه موج کیش، کاظم ملایی را با توجه به تجارب و سابقه ارزشمند او در حوزه فیلم کوتاه، به عنوان مدیر روابط عمومی این دوره از جشنواره کیش منصوب کرد و از تمامی اهالی رسانه درخواست کرد که امسال نیز همراه و حامی این جشنواره بوده، تا با یاری آنها، دست‌اندرکاران فیلم کوتاه شاهد برگزاری رویدادی استاندارد، حرفه‌ای و باشکوه در جزیره زیبای کیش باشند.

به گفته ابراهیم حصاری امسال مهمترین اهداف جشنواره کیش، شناسایی و معرفی استعدادهای سینمایی در عرصه فیلم کوتاه کشور و حمایت و تقویت جایگاه فیلم کوتاه به‌عنوان جریانی خردگرا و مستقل در سینمای کشور است. بروزرسانی دانش و مهارت‌های سینمایی فیلمسازان، ایجاد تعامل بین فیلم‌سازان ملی و سینماگران عرصه فیلم کوتاه کیش و تلاش برای گسترش، تقویت و جذب مخاطبان فیلم کوتاه در جزیره زیبای کیش از دیگر اهداف مهم برگزاری سومین دوره جشنواره موج کیش خواهد بود.

کاظم ملایی مدیر روابط عمومی این دوره از جشنواره، جزو کارگردان فیلم کوتاه و سینما است  که در پرونده کاری او 8 فیلم کوتاه از جمله «منها» و «دیلیت» وجود دارد که این آثار در سطح ملی و بین‌المللی حضور پررنگ و چشمگیر داشته‌اند.

فیلم سینمایی «کوپال» اولین ساخته‌ بلند سینمایی ملایی بود  که اوایل سال جاری در گروه سینمایی هنروتجربه اکران شد. ملایی عضو انجمن سینمای جوانان ایران و عضو سابق هیات مدیره انجمن فیلم کوتاه ایران است و در چند دوره از جشنواره‌های فیلم کوتاه تهران، جشن مستقل فیلم کوتاه خانه سینما، جشنواره فیلم رویش و … به عنوان عضو هیات انتخاب و یا داور جشنواره حضور داشته است.

نشست مطبوعاتی سومین جشنواره فیلم کوتاه موج کیش، اوایل هفته آینده در دفتر تهران سازمان منطقه آزاد کیش برگزار خواهد شد که در این مراسم از پوستر جشنواره رونمایی و فراخوان این دوره نیز اعلام خواهد شد.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *