در مراسم اختتامیه‌ی سی و سومین جشنواره‌‌ی فیلم کوتاه تهران

نشان «کیارستمی» به اصغر فرهادی رسید

نشان «کیارستمی» به اصغر فرهادی رسید
در مراسم اختتامیه‌ی سی و سومین جشنواره‌ی فیلم کوتاه تهران، نشان «کیارستمی»، کارگردان فقید سینمای ایران به اصغر فرهادی اهدا شد.فرهادی که در این مراسم حضور نداشت با پیامی تلفنی از اهدای این نشان تشکر و ابراز خوشحالی کرد.

به گزارش فیلم‌نت نی؛ اصغر فرهادی در پیام صوتی‌ای از دریافت نشان کیارستمی ابراز خوشحالی کرد و  گفت: «تشکر می‌کنم از شما به خاطر اهدای این نشان، محصوصا که نام  کیارستمی نازنین را دارد. از طرفی هم یادآور  این است که با امکانات محدود در نوجوانی فیلم کوتاه کار می‌ساختم. امیدوارم علاقه‌مندان و فیلمسازان ما در عرصه‌ی فیلم کوتاه قدر این دوران پر از شور و هیجان و اشتیاق را بدانند و موفق باشند.»

بنابر توضیحات برگزارکنندگان جشنواره، نشان کیارستمی که به افراد شاخص و تاثیرگذار سینما و به ویژه فعالان فیلم کوتاه اهدا می‌شود، تلاشی است برای پاسداشت این فیلمساز فقید که نامش تا همیشه در تاریخ سینمای جهان جاودانه خواهد ماند.

سی‌و‌سومین جشنواره‌ی بین‌المللی فیلم کوتاه تهران از 18 تا 24 آبان به دبیری فرید فرخنده‌کیش برگزار شد و امشب با برگزاری مراسم اختتامیه و اعلام برندگان رسما به کار خود پایان داد.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *