نامه روابط‌عمومی انجمن سینمای جوانان ایران به رئیس انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی

موضع‌تان را به طور رسمی مشخص کنید

موضع‌تان را به طور رسمی مشخص کنید
در پی یادداشت یکی از داوران انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی در برخی از سایت‌ها و متهم کردن دبیر جشنواره فیلم کوتاه تهران به عدم پرداخت دستمزد به ایشان‌، روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران به رئیس انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی نامه نوشت.

به گزارش فیلم‌نت نیوز به نقل از روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، متن کامل این نامه به شرح زیر است:

«جناب آقای جواد طوسی

رئیس محترم انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی

با سلام

همان‌گونه که مستحضرید همزمان با برگزاری سی‌وچهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران طی درخواستی از سوی انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی مقرر شد داوران این انجمن فیلم‌های حاضر در جشنواره را قضاوت کرده و اثر منتخب را در روز اختتامیه معرفی کنند. از آنجایی که گمان می‌کردیم آن انجمن پس از سال‌ها فعالیت صنفی دارای جایگاه و اعتبار قابل قبولی است علی رغم این‌که برنامه‌ریزی در این خصوص صورت نگرفته بود به صرف همکاری پذیرفتیم و در کنداکتور اختتامیه حتی فرصتی برای قرائت بیانیه هیأت داوران انجمن در نظر گرفته شد در صورتی که  چنین توافقی هم صورت نگرفته بود.

 اما اکنون یکی از داوران معرفی شده از سوی آن انجمن در اقدامی عجیب و با ادبیاتی به دور از شأن و منزلت انجمن منتقدان و نویسندگان، جشنواره فیلم کوتاه تهران را متهم به بدقولی و عدم پرداخت دستمزد برای چیزی کرده که از ابتدا قراری بر آن نبوده و این مسأله به طور واضح با رابط انجمن و  جشنواره آقای جعفر گودرزی توافق شده بود. لذا ضمن ابراز تأسف از چنین برخوردی و رسانه‌ای شدن آن همراه با الفاظ زشت و ناپسند و توهین به دبیر محترم جشنواره، انتظار می‌رود موضع انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی در این خصوص به طور رسمی مشخص شود.

با سپاس

روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران»

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *