موفقیت فیلم کوتاه سهیلا گلستانی

موفقیت «مرا رها نکن» در جشنواره تامپره

موفقیت «مرا رها نکن» در جشنواره تامپره
فیلم کوتاه «مرا رها نکن» به کارگردانی سهیلا گلستانه در اولین اکران بین‌المللی، در جشنواره تامپره فنلاند به نمایش درآمد و موفق به دریافت جایزه شد.

به گزارش فیلم‌نت نیوز؛  مرا رها نکن نخستین فیلم داستانی کوتاه است که با تکنیک 360 درجه VR  (واقعیت مجازی) به کارگردانی سهیلا گلستانی ساخته شده است،  توانست در نخستین حضور بین‌المللی خود جایزه بهترین فیلم واقعیت مجازی جشنواره فیلم کوتاه «تامپره» را به خود اختصاص دهد.

«تامپره» قدیمی‌ترین جشنواره فیلم کوتاه در شمال اروپا است. برگزیدگان این جشنواره مستقیما به جشنواره کن راه پیدا می‌کنند.

مرا رها نکن روایتی است از تلخ کامی های مهاجران جنگ.این فیلم در شمال کشور فیلمبرداری شده است. تکنیک ساخت این فیلم برای نخستین بار در ایران برای ساخت یک فیلم داستانی اجرا شده است،مرا رها نکن  از معدود اثار تولید شده داستانی با استفاده از تجهیزات واقعیت مجازی در دنیا است. عباس حبیبی و سونیا سنجری دو بازیگر اصلی این فیلم کوتاه هستند.

مرجان علیزاده مدیریت پخش بین المللی فیلم را بر عهده دارد. دیگر عوامل فیلم کوتاه مرا رها نکن عبارتند از: نویسنده و کارگردان:سهیلا گلستانی،تهیه‌کننده: بابک قهرمانی، مدیر فیلمبرداری: مسعود امینی تیرانی، تدوین و جلوه‌های ویژه:حمید گلستانی،طراح‌صحنه و لباس: داریوش پیرو، طراح گریم: یاسمن محب‌اهری، دستیار اول کارگردان و برنامه‌ریز: علی مردانه، دستیار دوم کارگردان:حسام خلیل نژاد، مدیر تولید: رسول حسینی، عکاس: .حمید گلستانی، مشاور رسانه‌ای:بهناز شیربانی

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *