در جشنواره فیلم تراورس سیتی

مایکل مور به «روتوش» جایزه داد

مایکل مور به «روتوش» جایزه داد
جایزه بهترین فیلم کوتاه داستانی جشنواره فیلم تراورس سیتی که مایکل مور آن را پایه‌گذاری کرده و مدیریت می‌کند، به فیلم کوتاه «روتوش» تعلق گرفت.

فیلم کوتاه روتوش به کارگردانی کاوه مظاهری و تهیه‌کنندگی انجمن سینمای جوانان ایران که برای حضور در بخش مسابقه جشنواره فیلم تراورس سیتی، جشنواره مایکل مور مستندساز شهیر آمریکایی دعوت شده بود در نهایت جایزه بهترین فیلم کوتاه داستانی این جشنواره را دریافت کرد.

به گزارش فیلم‌نت نیوز، یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های جشنواره تراورس سیتی که توسط مایکل مور پایه‌گذاری و مدیریت می‌شود این است که این جشنواره با شعار «فقط فیلم‌های بزرگ» هیچ فراخوانی منتشر نمی‌کند و هیچ فیلم‌ساز یا پخش‌کننده‌ای امکان ارسال فیلم به این جشنواره را ندارد. جشنواره فیلم تراورس سیتی فیلم‌های بخش مسابقه هر دور خود را توسط نمایندگان جشنواره شناسایی و برای حضور در آن دعوت می‌کند.

فیلم کوتاه «روتوش» نامزد دریافت دو جایزه بهترین فیلم از نگاه تماشاگران و بهترین فیلم از نگاه موسس جشنواره (مایکل مور) شده بود که در نهایت جایزه بهترین فیلم از نگاه موسس جشنواره با عنوان بهترین فیلم کوتاه داستانی جشنواره را ازان خود کرد.

 «روتوش» با درخشش در جشنواره ترایبکا و پالم اسپرینگز مورد توجه برگزار کنندگان این جشنواره قرار گرفته و برای شرکت در آن دعوت شده بود.

سیزدهمین دوره جشنواره فیلم تراورس سیتی از ۲۵ تا ۳۰ جولای برابر با ۳ تا ۸ مرداد در آمریکا برگزار شد.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *