دومین رسوایی ده نمکی در راه جشنواره فجر+ تریلر فیلم

دومین رسوایی ده نمکی در راه جشنواره فجر+ تریلر فیلم
به گفته ی عوامل فیلم رسوایی 2 جلوه های رایانه ای که در این فیلم بکار گرفته شده، به نوعی در سینمای کشور بی سابقه است. در این مطلب می توانید تریلر این فیلم را ببینید.

به گزارش فیلم نت و به نقل از بانی فیلم، مسعود ده نمکی که علاقه ی خودش به ساخت دنباله های سینمایی نشان داده، بعد از مورد توجه قرار گرفتن رسوایی 1، برای سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر با فیلم رسوایی 2 در بخش سودای سیمرغ شرکت خواهد کرد.

ساخته جدید ده نمکی همچنین دارای 10 دقیقه جلوه های ویژه ی رایانه ای است که در نوع خود جالب توجه است. همچنین جلوه های ویژه کامپیوتری فیلم با حضور صدها هنرور انجام گرفته است.

اگر نگاهی به کارنامه ی فیلم های سینمایی او داشته باشیم به ترتیب فیلمهای اخراجی ها 1، اخراجی ها 2، اخراجی ها 3، رسوایی و معراجی ها به چشم می خورند.

اما اگر بخواهیم نگاهی به داستان فیلم رسوایی 2 بیاندازیم، این قسمت، چند سال بعد از اتفاقات سری اول را روایت می کند و تمام اتفاقات در یک شهر و مکان فرضی رخ می دهد. فیلمنامه توسط خود ده نمکی به نگارش درآمده و مضمونی عرفانی – اجتماعی دارد.

این کار ده نمکی هم پر بازیگر است و چهره های شناخته شده ای در آن حضور دارند : اکبر عبدی، سحر قریشی، محمدرضا شریفی نیا،فخرالدین صدیق شریف، رامین راستاد، امیر نوری، اسماعیل خلج، مهران رجبی و ….

مسعود ده نمکی علاوه بر کارگردانی و نویسندگی، تهیه کنندگی این قسمت را هم بر عهده دارد. در ادامه عکسهای مربوط به رسوایی 2 را می توانید ببینید:

 Rosvayi-2-4

Rosvayi-2-2 Rosvayi-2-3

Rosvayi-2-1

آنونسی هم که از این فیلم پخش شده را در ادامه ببینید :

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *