تقابل مصطفی زمانی و شهاب حسینی در سریال شهرزاد

تقابل مصطفی زمانی و شهاب حسینی در سریال شهرزاد
مصطفی زمانی که بعد از سریال «یوسف پیامبر» این بار هم با مجموعه «شهرزاد» دوباره مورد توجه قرار گرفته است، در آخرین مصاحبه خود گفته،اولین نفری بوده که پیشنهاد بازی در این سریال را پذیرفته است.

به گزارش فیلم نت، مصطفی زمانی که این روزها با سریال شهرزاد دوباره مورد توجه قرار گرفته است، از تجربه ی حضور در این پروژه با خبرگزاری فارس مصاحبه ای داشته است که در ادامه به بخشی از این گفتگو پرداخته ایم.

او در مورد نقاط مشترک سریال یوسف پیامبر و سریال شهرزاد گفت :

من پیشتر تجربه ایفای نقش یک عاشق را در سریال  «یوسف پیامبر(ع)» داشتم. یوسف هم در جای خودش عاشقی بود که قصه‌اش اینچنین شد. البته باید بگویم که شخصیت فرهاد یک نمونه از جوان‌های همین مرز و بوم است و ویژگی محرز او حق‌طلبی است. در حقیقت حقانیت تنها با عشق به دست نمی‌آید. فرهاد جوان سرسختی است که به دنبال خواسته خود می‌رود و دست از طلب برنمی‌دارد.

اما اگر بخواهیم در مورد نقش مصطفی زمانی بگوییم، او نقش روزنامه نگاری به نام فرهاد را ایفا می کند که بر اساس یک بد بیاری راهی زندان می شود و حتی تا نزدیکی اعدام هم پیش می رود، اما روند داستان تغییر میکند.

زمانی در این مورد اینگونه گفت : بازی در سریال «شهرزاد» برای هر بازیگری جذاب است، حال می‌توان این جذابیت‌ها را در عناصری مثل کارگردان، قصه و … جستجو کرد. شهرزاد یک درام عاشقانه خیلی قوی داشت و فکر می‌کنم من دومین بازیگری بودم که به من پیشنهاد داده بودند ولی اولین بازیگری بودم که موافقتم را برای حضور در این سریال اعلام کردم.

اما او نظر جالبی هم در مورد داستان این سریال دارد : سریال «شهرزاد» از لحاظ قصه و محتوا و نوع روایت، داستان جدیدی را به تصویر می‌کشد و به عنوان بازیگری که در این سریال بازی کرده‌ باید بگویم با تمام سریال‌هایی که در این چند مدت اخیر دیده‌ایم،‌ کاملا تفاوت دارد. شهرزاد من را یاد روزهای خیلی خوب زندگی می‌اندازد که همکاران من در این اثر به شدت افراد با اخلاقی بودند.

اما او در این سریال، نقش مقابل شهاب حسینی را بازی کرده است. در مورد این تقابل هم چنین گفت : ما مقابل هم هستیم و همین جذاب است. نقش من منفی نیست و البته نقش شهاب حسینی را هم منفی نمی‌دانم. حقیقتش این است که نمی‌دانم گزینه اول و یا چندم برای ایفای این نقش بودم،‌اما اینطور نبود که با همه دوستان بازیگرم بدانیم که برای یک سریال همه‌ ما حضور خواهیم داشت و کاملا اتفاقی بود که هر کدام برای بار چندم با یکدیگر همبازی شدیم. ضمن اینکه تا به حال با هیچ کدام از این عزیزان غیر از آقای پاک‌نیت بازی نداشتم.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *