مظفری در گفتگو با فیلم نت:

سرمایه ام را از دست داده‌ام

سرمایه ام را از دست داده‌ام
بازیگر سینما و تلویزیون گفت: تمام سرمایه ام به دلیل تهیه کنندگی در تلویزیون از دست رفته است و فکر نمیکنم دیگر به تهیه کنندگی برگردم.

مجید مظفری بازیگر سینما و تلویزیون که بعد از دوری هفت ساله این روزها با فیلم «کفشهایم کو؟» به کارگردانی کیومرث پور احمد را در سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر دارد، در گفتگو با فیلم نت، در پاسخ به این سوال که شما هفت سال پیش کاری را با بهرام بیضایی انجام دادید و امسال در فیلم کیومرث پور احمد حضور دارید، این دوره هفت ساله چگونه گذشت؟ گفت: نمی گویم که در این هفت سال مورد بی مهری قرار گرفتم، ولی در این چند سال کارهای زیادی به من پیشنهاد می شد، اما واقعیت این است که وقتی  فیلمنامه ها و سناریو ها را می خواندم زیاد با سلیقه من هماهنگ نبود، البته 2 فیلم خوب هم به من پیشنهاد شد ولی یا من وقت نداشتم و یا به هر دلیل همکاری شکل نگرفت.

بازی در 3 فیلم در سال 94

وی افزود: خیلی خوشحالم از اینکه با مسئولین جدید که نگاه خاص و ویژه ای به سینما دارند به این عرصه برگشتم و امسال هم 2 فیلم با نام های «کفشهایم کو؟» به کارگردانی کیومرث پور احمد و فیلم «دم سرد» به کارگردانی عباس رزیجی برای جشنواره فجر کار کردم و سومین فیلم هم به نام «خوب، بد، جلف» هم مشغول کار هستم البته فکر نمی کنم به جشنواره فجر برسد.

از تلویزیون طلب دارم و دستم به جایی نمی رسد

تهیه کننده تله فیلم «چرک نویس» در پاسخ به این سوال که شما تجربیاتی در زمینه تهیه کنندگی دارید، به این فکر هستید که دوباره به تهیه کنندگی فیلم در سینما و تلویزیون برگردید؟ گفت: تلویزیون کاری با من کرد که فکر نمی کنم دیگر بتوانم تهیه کنندگی انجام بدهم، برای اینکه هر پس اندازی که داشتم در تلویزیون هزینه کردم و تلویزیون سرمایه من را خورد و الان هم هنوز طلبکارم ولی دسترسی به جایی ندارم.

کفشهایم کو؟ کار شاخصی برای من می شود

مظفری که با فیلم «کفشهایم کو؟» به کارگردانی کیومرث پور احمد در جشنواره سی و چهارم فیلم فجر امسال حضور دارد در خصوص این فیلم گفت: من به برخی از فیلم هایی که کار کردم  مانند جنگ نفتکش ها، مسافران و سگ کشی تعلق خاصی دارم، فیلم کفشهایم کو؟ هم جزو همین فیلم ها است که تعلق خاصی به آن دارم و در کارنامه کاریم یکی از کارهای شاخصم می شود.

*برای دانلود ویدئو مصاحبه با مجید مظفری اینجا کلیک کنید.

 

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *