صدور پروانه نمایش “مادر قلب اتمی” پس از ١٨ماه + عکس

صدور پروانه نمایش “مادر قلب اتمی” پس از ١٨ماه + عکس
"مادر قلب اتمی"‌ساخته علی احمدزاده که در بخش فروم برلیناله ۲۰۱۵ اکران شد،بعد از 18 ماه موفق به دریافت پروانه نمایش شد.

به گزارش فیلم نت نیوز، در جلسه روز شنبه 26 دی ماه سید امیر سیدزاده تهیه کننده فیلم سینمایی «مادر قلب اتمی» و حبیب ایل بیگی و محمدرضا فرجی توافق ضمنی برای صدور پروانه نمایش این فیلم صادر و فیلم نسبت به نسخه اصلی شش دقیقه کوتاه تر شده است. سیدزاده گفت: «خوشبختانه بعد از برگزاری جلسه به یک تعامل مشترک رسیدیم و بعد از 18 ماه موفق به دریافت پروانه نمایش شدیم. با این حال قصد داریم تا فیلم را در ایام نوروز سال آینده اکران کنیم».

“مادر قلب اتمی”، فیلمی با ساختاری جالب و موفق دغدغه‌ها و مشکلات نسل جوان ایران کنونی را ترسیم می‌کند. “مادر قلب اتمی”‌ساخته علی احمدزاده در بخش فروم برلیناله ۲۰۱۵ اکران شد.

احمدزاده که نویسنده فیلمنامه نیز است، از نقش‌آفرینی بازیگران خوبی هم‌چون ترانه علیدوستی، پگاه آهنگرانی، مهرداد صدیقیان و محمدرضا گلزار بهره برده است. عنوان فیلم ظاهراً برگرفته شده از پنجمین آلبوم گروه راک بریتانیایی”پینک فلوید” است. این آلبوم نخستین بار در سال ۱۹۷۰ منتشر شد.

بخش اعظم فیلم احمدزاده در اتومبیل سپری می‌شود. دو دوست آرینه (ترانه علیدوستی) و نوبهار (پگاه آهنگرانی) از یک پارتی شبانه قصد بازگشت به خانه با ماشین خود را دارند. در مسیر راه با افراد و حوادثی روبرو می‌شوند که در فیلم در دو بخش “واقعی” و “فراواقعی” به نمایش گذاشته می‌شوند.

Atomic-Heart-mother1 Atomic-Heart-mother2 Atomic-Heart-mother3 Atomic-Heart-mother4 Atomic-Heart-mother5 Atomic-Heart-mother6 Atomic-Heart-mother7 Atomic-Heart-mother8 Atomic-Heart-mother9

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *