برای ارزیابی 12 فیلم دینی و 7 اثر ارزش‌های انقلاب اسلامی

معرفی داوران بخش دینی جشنواره پویانمایی تهران

معرفی داوران بخش دینی جشنواره پویانمایی تهران
اعضای داوری دو بخش دینی و ارزش‌های انقلاب اسلامی مسابقه‌ی ایران دهمین جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران معرفی شدند.

به گزارش فیلم‌نت نیوز و به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، هیأت داوران قرار است 12 فیلم دینی و 7 اثر ارزش‌های انقلاب اسلامی را در روز 6 اسفند بررسی کند.

نورا حق‌پرست مدیرکل نظارت بر انتشارات کانون پرورش فکری، نویسنده، فیلم‌نامه‌نویس، مترجم و ویراستار ادبیات کودک و نوجوان، حسین مرادی‌زاده کارگردان، تهیه‌ کننده، پویانما و عضو انجمن فیلم‌سازان پویانمایی ایران و جهان و عضو هیأت انتخاب چند جشنواره و دکتر احمد سفلایی نویسنده، مترجم، مدیر گروه هنرهای دیجیتال دانشکده صدا و سیما، مدرس دانشگاه‌، عضو هیات علمى همایش بین‌المللى ارتباطات و شهرگردى هنرى، داوری بخش‌‌های دینی و ارزش‌های انقلاب اسلامی را بر عهده دارند.

بر همین اساس، هیئت انتخاب پس از بررسی 521 فیلم ایرانی رسیده به دبیرخانه جشنواره، در پایان 144 اثر را برای رقابت در بخش‌های مختلف مسابقه ایران شامل 104 اثر پویانمایی، 4 اثر بلند، 17 اثر دانشجویی، 12 فیلم دینی و 7 اثر ارزش‌های انقلاب اسلامی معرفی کرد.

دهمین جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران از 15 تا 19 اسفند در مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در خیابان حجاب برگزار خواهد شد.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *