داستان پیانیستی که سوژه انیمیشن جدید عابدی شد!

انیمیشن «ملکوت» کارگردان «پیشخدمت» در راه مدل‌سازی

انیمیشن «ملکوت» کارگردان «پیشخدمت» در راه مدل‌سازی
انیمیشن «ملکوت» به کارگردانی فرنوش عابدی و از تولیدات جدید مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، در مرحله پیش تولید و طراحی کاراکترها است و به زودی مرحله مدل‌سازی آن آغاز خواهد شد.

ملکوت درباره یک نوازنده پیانو است که پس از حادثه‌ای دستش را از دست می‌دهد و دیگر قادر به ساز زدن نیست؛ سپس دست‌های او پیوند زده می‌شود، اما این دست‌ها به سمت شرارت و پلیدی پیش می‌روند…

به گزارش فیلم‌نت نیوز، عابدی درباره‌ی دلیل انتخاب این سوژه گفت: ««رژو شرش» پیانیست و آهنگسازی مجارستانی در یک حادثه، یکی از دست‌هایش را از دست داد و بعد از آن بود که به آهنگ‌نویسی و خوانندگی روی آورد و یاد گرفت که با یک دست پیانو بنوازد. او آهنگ‌های بسیاری ساخت اما معروف‌ترین آنها «یکشنبه غم‌انگیز» نام دارد که برایش بدنامی آورد و در سراسر دنیا موجب خودکشی هزاران نفر شد. من با توجه به این داستان، سوژه پیانیستی که دست‌هایش را از دست داده را برای جدیدترین کارم انتخاب کردم، اما داستان انیمیشن من کاملاً با داستان زندگی وی متفاوت است.»

به گفته عابدی، «ملکوت» یک انیمیشن ترسناک است و مانند «پیشخدمت» برای ساخت آن از تکنیک 3D استفاده شده است. تکنیکی که شبیه به استاپ‌موشن است و قرار است نظیر یک نقاشی رنگ روغن شود.

عوامل تولید این انیمیشن عبارتند از: نویسنده و کارگردان: فرنوش عابدى، مشاور هنرى: کیانوش عابدى، نگاه فردیار، طراحى کارکتر و فضا: احسان کافى، مدلسازى: سینا کوهى‌دهکردى، پینت: محدثه پیله‌وریان، ریگ و سیمولیشن: حامد پورکرمان، موسیقى و افکت: سروش عابدى، تهیه‌کننده: فرنوش عابدی، تهیه شده در: مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی

فرنوش عابدی با آخرین اثر انیمیشن خود «پیشخدمت» موفقیت‌های زیادی در عرصه جشنواره‌های داخلی و بین‌المللی بدست آورده است.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *