در بخش مسابقه ایران

اسامی فیلم‌های بخش دانشجویی جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران

اسامی فیلم‌های بخش دانشجویی جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران
17 فیلم دانشجویی، موفق به حضور در بخش مسابقه ایران دهمین جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران شده‌اند.

به گزارش فیلم‌نت نیوز و به نقل از اداره کل روابط‌ عمومی و امور بین‌الملل کانون، 50 فیلم دانشجویی ایرانی به دهمین جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران ارسال شده ‌است که از این تعداد، 17 فیلم در این بخش انتخاب شده‌اند.
بر همین اساس، اکتسابات انتسابی به کارگردانی سمانه شجاعی و به تهیه‌کنندگی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، ایکی به کارگردانی و تهیه‌کنندگی پرستو کاردگر، آدم خانگی به کارگردانی و تهیه‌کنندگی مرضیه ابرار پایدار و مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، آلوورا به کارگردانی و تهیه‌کنندگی نرگس شاعری کریمی، پایان‌نامه به کارگردانی و تهیه‌کنندگی زهرا سادات آیت‌اللهی و جوجک به کارگردانی و تهیه‌کنندگی حسین دلاور اسامی تعدادی از این فیلم‌ها هستند.
داگبین به کارگردانی آتوسا غفاری و تهیه‌کنندگی مجتبی تاجی، روح‌انگیز به کارگردانی و تهیه‌کنندگی المیرا باقرزاده، رویای سپید به کارگردانی و تهیه‌کنندگی فاطمه درینی، شایعه به کارگردانی لیلا نوروزی و تهیه‌کنندگی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، طولانی‌ترین جاده به کارگردانی مشترک سمیه سادات مکی‌نژاد و مریم سادات مکی‌نژاد و تهیه‌کنندگی رضا حسائی دیگر آثاری است که در این بخش نمایش داده می‌شود.
همچنین قایم‌موشک به کارگردانی و تهیه‌کنندگی محسن شکرطلب، لایت سایت به کارگردانی سید مسلم طباطبایی و تهیه‌کنندگی سیمین فرخ احمدی، مُدلْ مَست به کارگردانی و تهیه‌کنندگی احمد خوش‌نیت، من تنها نیستم! به کارگردانی و تهیه‌کنندگی امین ملکوتی‌خواه، نوسان به کارگردانی و تهیه‌کنندگی محسن جعفری و هیچکس به کارگردانی و تهیه‌کنندگی الهام طرقی از جمله آثاری است که در بخش دانشجویی مسابقه ایران این جشنواره به نمایش گذاشته می‌شود.
دهمین جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران از 15 تا 19 اسفند در مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار می‌شود.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *