مستندی از محمد جعفری به زودی نمایش داده می‌شود

«ژنرال‌های 13 ساله» برای جشنواره سینما حقیقت آماده می‌شود

«ژنرال‌های 13 ساله» برای جشنواره سینما حقیقت آماده می‌شود
محمد جعفری که در حال حاضر فیلم «کارنامه بنیاد کندی» از او در سینماهای هنر و تجربه اکران شده است، در حال آماده‌سازی آخرین فیلمش «ژنرال‌های 13 ساله» برای جشنواره سینما حقیقت است.
به گزارش فیلم‌نت نیوز، فیلم مستند بلند ژنرال‌های ۱۳ ساله ساخته مشترک محمد جعفری و آذر مهرابی که در مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی تهیه می‌شود، در حال آماده سازی برای ارائه به جشنواره سینماحقیقت است. فیلمبرداری فیلم مستند ژنرال‌های ۱۳ ساله در چند مرحله، از اوایل تابستان ۹۵ در استان‌های خوزستان، لرستان، اصفهان،کرمان، یزد و البرز آغاز شد و در اواخر سال، در شهرک دفاع مقدس به پایان رسید و توسط محمد جعفری تدوین شد. مستند ژنرال‌های ۱۳ ساله در حال حاضر در مرحله راف کات قرار دارد و بزودی آماده نمایش خواهد شد.

ژنرال‌های ۱۳ ساله نگاهی دارد به نوجوانان رزمنده‌ دیروز که گروهی از آنان با حضور در جبهه‌ها شهید شدند و عده‌ای دیگر که این روزها در میانسالی، روزگار می‌گذرانند.

عوامل تولید این فیلم مستند ۸۰ دقیقه‌ای عبارتند از طرح، پژوهش و تدوین: محمد جعفری، کارگردانی: محمد جعفری و آذر مهرابی، تصویربردار: هادی امامی، صدابردار و مدیریت تولید: سلیم قاسمی، صداگذار: حمید قهرمانی، تهیه‌کننده: محمد جعفری، تهیه شده در مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی.

محمد جعفری از منتقدان و فیلمسازان باسابقه‌ سینمای مستند ایران است که از هفته گذشته، فیلم مستند کارنامه بنیاد کندی را بر پرده‌ سینماهای گروه هنر و تجربه دارد. داستان این فیلم درباره‌ یک معلم است که پس از ۴۰ سال برای پیدا کردن شاگردان خود دست به سفر می‌زند.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *