همزمان با داوری در دهمین جشن مستقل سینمای مستند

پوستر «جَنبَل» رونمایی شد

پوستر «جَنبَل» رونمایی شد
پوستر مستند-داستانی «جَنبَل» به کارگردانی هادی کمالی مقدم و مینا بزرگمهر و با تهیه‌کنندگی مشترک علی مصفا،‌ همزمان با حضور این اثر در بیستمین جشن بزرگ سینمای ایران رونمایی شد.

به گزارش فیلم‌نت نیوز، فیلم «جَنبَل» که برگرفته از افسانه‌های مردم جنوب ایران، ماجرای عشق آدمیزاد و پریزاد را در جزیرۀ هرمز دنبال می‌کند. در بخش مستندهای نیمه ‌بلند دهمین جشن مستقل سینمای مستند، داوری خواهد شد و با ۱3 مستند بلند دیگر رقابت خواهد کرد.

«جَنبَل» داستان مردی است به نام «موسی» که با افسون «دخت دیریا» یکی از پریان دریا، وارد دنیای موجودات خیالی می‌شود. فیلم با در هم تنیدن مستند، ویدیو آرت و هنر اجرا (پرفورمنس آرت)، کشف و شهود موسی را در هزارتوی این جزیره اسرارآمیز دنبال می‌کند و گفت‌وگویی می‌سازد میان واقعیت و خیال.

اولین نمایش جهانی مستند داستانی «جنبل» در بخش موج آینده (next wave award) جشنواره مستند کپنهاگ (CPH:DOX) بود که به فیلم‌های تجربی با نگاهی ویژه به ژانر مستند – داستانی از سراسر دنیا اختصاص داشت. اولین نمایش داخلی این مستند اسفندماه 96 در جشن تصویر سال در خانه‌ی هنرمندان، با استقبال مخاطبان مستندهای نوگرا روبه‌رو شد.

«جنبل» بعد از داوری در بخش مستندهای نیمه‌بلند جشن سینمای ایران، پاییز امسال در گروه هنر و تجربه اکران خواهد شد.

عوامل مستند داستانی «جَنبَل» عبارتند از: نویسنده، کارگردان، طراح و تصویربردار: هادی کمالی مقدم و مینا بزرگمهر، تهیه‌کنندگان: علی مصفّا، مینا بزرگمهر، هادی کمالی مقدم، آهنگساز: احسان صدیق، تدوین: مینا بزرگمهر، طراحی و ترکیب صدا: حسین قورچیان، جلوه‌های تصویری: امیربهادر اشرف زاده، طراح پوستر: سیامک پورجبار با حضور: موسی کمالی چاهویی، مینا بزرگمهر، هادی کمالی مقدم، محمد سلامتی، رضا کولغانی، حسین غلامپور، محسن اسلامی و… مشاور رسانه‌ای: محبوبه افتخاری.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *