مستند جنجالی Making a Murderer درباره Steven Avery

مستند جنجالی Making a Murderer درباره Steven Avery
سایت نتفلیکس مستندی را درباره ی Steven Avery ساخته است. فردی که سرنوشت عجیبش بسیار او را مشهور کرده است.

به گزارش فیلم نت، یکی از افرادی که این روزها اخبار زیادی حول پرونده ی او به گوش می رسد، شخصی به نام Steven Avery است. فردی که بعد از 18 سال زندانی بودن به جرم تجاوز، بی گناه تشخیص داده شد و در سال 2003 آزاد شد. آزادی او از زندان موجی ایجاد کرد و خیلی از مردم با او ابراز همدردی می کردند و برایش متاسف بودند که چرا این همه مدت ، بیگناه در زندان مانده بود.

اما در سال 2005، Steven Avery مجددا دستگیر می شود. اینبار به جرم قتل یک خانم عکاس. Teresa Halbach بیست و پنج ساله .از قرار معلوم Avery قصد فروش خانه اش را داشته که از یک خانم عکاس می خواهد که برایش از فضای داخلی خانه عکس برداری کند.

اما بعد از اینکه این خانم به شکل مرموزی به قتل می رسد، دوباره انگشت اتهام به سمت Avery نشانه می رود. در اتهام تجاوزی که متوجه او بود آزمایش DNA باعث نجاتش شد و ثابت کرد که فرد دیگری گناهکار است، حالا همان آزمایش DNA باعث گرفتار شدنش می شود.اما Avery و وکیلش معتقدند که دفتر کلانتر برای آنها به نوعی پاپوش دوخته است. زیرا او به خاطر اینکه 18 سال به اشتباه در زندان بوده می تواند غرامتی به مبلغ 36 میلیون دریافت کند و با این اتهام جدید دستش به این پول نمی رسد.

حال و روز عجیب این فرد باعث شد که سایت نتفلیکس Netflix تصمیم به ساخت مستندی با عنوان Making a Murderer بگیرد که در همین ماه اخیر پخش شد. علاقمندان در سراسر جهان برای متوجه شدن واقعیتها درباره ی این موضوع می توانند این مستند را تماشا کنند.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *