مستند تهیه‌شده توسط مهتاب کرامتی از حضور در یک جشنواره‌ی ایرانی انصراف داد

«صفر تا سکو» به جشنواره‌ی فیلم پروین نمی‌رود

«صفر تا سکو» به جشنواره‌ی فیلم پروین نمی‌رود
مستند «صفر تا سکو» به تهیه‌کنندگی مشترک طهورا ابوالقاسمی و مهتاب کرامتی، بعد از نمایش در بخش مستند جشنواره‌ی فیلم فجر مورد استقبال تماشاگران قرار گرفت و در مراسم اختتامیه تحسین شد‌اما سیمرغی در بخش مستند کسب نکرد. این مستند حالا از حضور و نمایش در یک جشنواره‌ی دیگر در ایران انصراف داده است.

به گزارش فیلم‌نت نیوز؛ مستند صفر تا سکو به کارگردانی سحر مصیبی و تهیه کنندگی مشترک طهورا ابوالقاسمی و مهتاب کرامتی از حضور در جشنواره فیلم پروین اعتصامی انصراف داد.این مستند که در دهمین جشنواره‌ی سینماحقیقت و سی‌و‌پنجمین جشنواره فیلم فجر حضور موفقی داشت برای رقابت در بخش مستند بلند جشنواره پروین اعتصامی نیز پذیرفته شده بود ولی طهورا ابوالقاسمی یکی از تهیه کنندگان اثر اعلام کرد که از حضور در این جشنواره سینمایی انصراف می دهند.

فیلم صفر تا سکو روایت زندگی خواهران افسانه‌ای وشوکار ایران است. این سه خواهر  در آخرین رقابت‌های جهانی خود توانستند به 2 مدال طلا و یک برنز دست پیدا کنند. همچنین شهربانو یکی از سه خواهر وشوکار تا کنون رکورد دریافت 6 مدال طلای جهانی متوالی را در کارنامه خود دارد.

مستند صفر تا سکو نشان فیروزه دخهمین جشنواره سینماحقیقت را کسب کرده است و در اختتامیه‌ی جشنواره‌ی فیلم فجر مورد تقدیر قرار گرفت.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *