استقبال بی نظیر در ابتدای راه

4 سانس فوق‌العاده «مادر قلب اتمی» در نخستین روز اکران

4 سانس فوق‌العاده «مادر قلب اتمی» در نخستین روز اکران
فیلم «مادر قلب اتمی» با بازی محمدرضا گلزار، ترانه علیدوستی، پگاه آهنگرانی و مهرداد صدیقیان نخستین روز اکران را پرشور آغاز کرد و 4 سانس فوق‌العاده در پردیس سینمایی کورش را به خود اختصاص داد.

به گزارش خبرنگار فیلم‌نت نیوز، فیلم مادر قلب اتمی که یک روز پس از شروع پیش فروش بلیت‌ها در پردیس سینمایی کورش به سانس فوق‌العاده 00:30 بامداد رسیده بود، با استقبال خوبی از سوی مخاطبان در اولین روز اکران مواجه شده است.

استقبال از این فیلم به اندازه‌ای است که پس از گذشت تنها چند ساعت از آغاز اکران، 3 سانس فوق‌العاده دیگر در ساعت‌های 18:20 (سالن 11 – رکس)، 20:20 (سالن 3 – لاله‌زار) و 23:30 (سالن 12 – ایران) به برنامه اکران این فیلم در پردیس سینمایی کورش اضافه شده است.

فیلم مادر قلب اتمی با مهمونی کامی آغاز می‌شود که قصد دارد ایران را برای همیشه به مقصد تونس ترک کند.

مهمونی کامی نام اولین فیلم بلند علی احمدزاده است که بنا به دلایلی اجازه اکران عمومی پیدا نکرد.

فیلمنامه مادر قلب اتمی که در سال 1393 تولید و تاکنون موفق به دریافت پروانه نمایش نشده بود را علی احمدزاده و مانی باغبانی به صورت مشترک نوشته‌اند.

این فیلم که به سختی و با اعمال اصلاحاتی موفق به دریافت پروانه نمایش شد، پیش از این در فستیوال آستین تگزاس و فستیوال فیلم‌های آسیایی سن دیگو به نمایش در آمده است.

محمدرضا گلزار، ترانه علیدوستی، پگاه آهنگرانی، مهرداد صدیقیان، رضا بهبودى و احسان امانى بازیگران این فیلم هستند و سعید ملکان به عنوان طراح چهره‌پردازی، امین میرشکاری به عنوان مدیر صدابرداری و حسین ابوالصدق به عنوان مدیر صداگذاری با این پروژه همکاری کرده‌اند.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *