صدای خواننده زیر زمینی در فیلم”بارکد” شنیده شد

صدای خواننده زیر زمینی در فیلم”بارکد” شنیده شد
فیلم "بارکد" به کارگردانی مصطفی کیایی در سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر حضور دارد و او برای تیتراژ فیلم خودش ایده ی جالبی داشته است.

به گزارش فیلم نت نیوز، یاسر بختیاری ملقب به باس، خواننده مشهور سبک رپ، ترانه تیتراژ فیلم “بارکد” به کارگردانی مصطفی کیایی را خوانده و این ترانه نخستین بار در نمایش این فیلم در جشنواره شنیده خواهد شد.

یاس که به خاطر مضامین انتقادی و اجتماعی ترانه‌ هایش شهرت دارد،‌ از دهه 1380 به تدریج شناخته شد و اکنون یکی از مشهورترین رپرهای ایرانی‌ است که در داخل و خارج از ایران طرفداران زیادی دارد. فیلم “بارکد” که پنجمین فیلم بلند کیایی‌ست، در بخش سودای سیمرغ جشنواره سی و چهارم حضور دارد و بهرام رادان، محسن کیایی، پژمان بازغی،‌سحر دولتشاهی و بهاره کیان افشار در آن مقابل دوربین رفته‌اند. فیلم “بارکد” در نخستین نمایشش امروز ساعت ١۵ و ٢٢:٣٠ در سینما آزادى، ١۵:٣٠ و ٢٣ در سینما جوان و ١۴:٣٠ و ٢٢ در سینما راگا به نمایش در مى آید. بازیگران “بارکد” عبارتند از: بهرام رادان، محسن کیایی، سحر دولتشاهی، بهاره کیان افشار، بابک بهشاد، علی کوچکی، رضا شریف نژاد، آرش تاج، سحر آربین، مرجان علیزاده، شهرام جمشیدی، سمانه عارف پور میثاق جمشیدى، ایلیا کیوان و با حضور: پژمان بازغی و رضا کیانیان

 در خلاصه داستان این فیلم آمده است: پشت هر آدمی داستانی هست و پشت هر داستانی یه آدم، بهتره قبل از هر قضاوتی یکم صبر داشته باشیم.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *